close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Technologie potravin a nápojů - Zde naleznete bakalářské studium Technologie potravin a nápojů

Pokud uděláte rozhodnutí pokračovat ve studiu, abyste vstoupili do určitého oboru nebo prostě chcete pokračovat v učení, můžete na konci standardního studia získat bakalářský titul. Univerzální stupeň, požadavek bakalářského studia se stále častěji rozšiřuje v řadě profesí. Vždy jste se zajímalo, jak jsou potraviny a nápoje vytvořeny? Absolvent v kulinářské… Čtěte více

Pokud uděláte rozhodnutí pokračovat ve studiu, abyste vstoupili do určitého oboru nebo prostě chcete pokračovat v učení, můžete na konci standardního studia získat bakalářský titul. Univerzální stupeň, požadavek bakalářského studia se stále častěji rozšiřuje v řadě profesí.

Vždy jste se zajímalo, jak jsou potraviny a nápoje vytvořeny? Absolvent v kulinářské technologii je tím správným polem, který může vaše vášeň používat. Co je bakalář v technologii výživy a nápojů? Je to vzrušující příležitost k potenciálnímu setkání a pozitivnímu ovlivnění nutričních potřeb světa. V tomto programu se můžete nejen naučit vědě, která stojí za vytvořením jídla a nápojů, můžete se dozvědět o ekologických dopadech a spojit vědu se silným učebním plánem v řízení obchodu.

Můžete se naučit dovednosti, které vás mohou přinést úspěšnou kariérou a bohatým a vyváženým životem. Kromě potenciálního zpracování laboratorních dat a vzdělávání v zemědělství můžete také chápat výživu způsobem, který může výrazně zlepšit váš vlastní život a zdraví i to, co je kolem vás.

Když absolvujete bakalářský titul, náklady na vaše vzdělávání závisí na určitých faktorech. Patří sem země a oblast, ve které navštěvujete školu, uvedené školní vzdělání a počet let, které navštěvujete.

Po absolvování studia jsou studenti obvykle vyzbrojeni znalostmi a zkušenostmi, aby vstoupili do smysluplného a vzrušujícího pole. Můžete mít příležitost pracovat jako kuchař, potravinářský inženýr nebo odborník na výživu, vyvíjející potraviny a nápoje, které se zaměřují na příjemnou a zdravou výživu, která je také bezpečná a udržitelná. Vaše dovednosti vám mohou také připravit pomocné úlohy, včetně manažera vývoje procesů a zařízení, inženýra zabezpečení kvality a marketingového ředitele.

Když získáte bakalářský titul v technologii potravin a nápojů, svět je vaší třídou. Můžete mít řadu vzdělávacích možností, například on-campus a on-line kurzy, nebo dokonce hybridní kombinaci obou. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Parma
Parma, Itálie

Vysokoškolský studijní program Food Systems: Sustainability, Management and Technology připravuje studenty, aby se stali odbornými manažery Food Systems. Program poskytuje stu ... +

Vysokoškolský studijní program Food Systems: Sustainability, Management and Technology připravuje studenty, aby se stali odbornými manažery Food Systems. Program poskytuje studentům interdisciplinární znalosti potřebné pro práci v oblasti podnikání, životního prostředí a přírodních zdrojů v zemědělsko-potravinářském sektoru. Tento profesní profil je v souladu se strategií udržitelného rozvoje nastíněnou ve sdělení Evropské komise „Inovace pro udržitelný růst: biohospodárství pro Evropu“. -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Italština
Říj 2020
Kampus
Mediterranea University of Reggio Calabria
Reggio Calabria, Itálie

Potravinářské vědy a technologie

Potravinářské vědy a technologie -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Angličtina
Říj 2020
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde