BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Teologie křesťanství v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Teologie křesťanství v Jihoafrická republika

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti, kteří by se chtěli dozvědět více o rozloze křesťanství chtít vzít tříd v křesťanských studií. Programy mohou pomoci zvýšit znalosti v oblastech světových náboženství, mise, teologii a službě.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Kombinované studium bakalářské studium Teologie křesťanství v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Teologie křesťanství v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Teologie křesťanství, Jihoafrická republika Filter

Bakalář teologie v komunitním vedení: křesťanské ministerstvo

Cornerstone Institute
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Tento program rozvíjí křesťanské vůdce se širokou teoretickou a praktickou základnou v křesťanské službě. Absolventi budou zakotveni v biblických textech a vybaveni znalostmi ...

Čtěte více