BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Teologie v Spojené království - Birmingham - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Teologie v Spojené království - Birmingham

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti, kteří sledují svěcení najdou své místo v bakalář teologie. Míra sám se týká křesťanství a co to obnáší. Studenti se obvykle učí řecké, hebrejské nebo latinský, a o biblické teologie křesťanská služba a etika.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Birmingham je domovem šesti univerzit, největší učiliště ve Velké Británii, tři obchodní školy a tří náboženských vzdělávacích školách. Není divu, že je to druhé nejlidnatější město Britové, jiné než v Londýně.

Kombinované studium bakalářské studium Teologie v Spojené království - Birmingham - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Teologie v Spojené království - Birmingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Birmingham zde!

2 Výsledky v Teologie, Birmingham Filter

Církevní bakalář božství

Maryvale Institute
Bakalář
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Církevní bakalář bohosloví je pětiletý studijní program distančního distančního vzdělávání v teologii, který poskytuje komplexní výklad a analýzu křesťanské doktríny založené ...

Čtěte více

BA (Hons) filozofie a katolická tradice

Maryvale Institute
BA
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

BA ve filozofii a katolické tradici umožňuje studentům setkat se s těmi vynikajícími osobnostmi v dějinách filozofie, kteří jsou také hlavními postavami v dějinách katolického ...

Čtěte více