BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Allentown - Zde naleznete magisterské studium v Allentown

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Lehigh údolí je třetí největší oblast z hlediska počtu obyvatel ve státě Pennsylvania. Tento region je nejrychleji rostoucí ve státě a také zařadil celé zemi hostit velkou populaci 821.000. Lehigh Valley je hlavní vzdělávací centrum státu hosting řadu vysokoškolských institucí ve výši více než 10.

Bakalářské studium v Allentown - Veškeré informace o bakalářské studiu v Allentown. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Allentown zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oboru Business Administration

Muhlenberg College
Bakalář
Angličtina

Obchodní program v Muhlenbergu je podporován tradicí liberálního umění instituce a poskytuje studentům vynikající přípravu na kariéru i na postgraduální školu. Obchodní společ ...

Čtěte více