BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Boca Raton - Zde naleznete magisterské studium v Boca Raton

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Boca Raton v Palm Beach na Floridě je město, které začínající studenty rád a byl nazván "vzkvétající univerzitní město". Existuje pět hlavních univerzit, které lze vybrat.

Bakalářské studium v Boca Raton - Veškeré informace o bakalářské studiu v Boca Raton. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Boca Raton zde.

nalezené výsledky Filter

Bs v mobilní herní design - online

Digital Media Arts College
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Online forma

DMAC je jedním z mála míst v zemi, kde si můžete vydělat Bachelor of Science (BS) v mobilních Game Design. Stejně jako působivé, také vám možnost vydělat si titul kompletně on ...

Čtěte více

BFA v počítačové animace koncentraci hra umění

Digital Media Arts College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Počítačová animace obory na DMAC se zaměřením na hře umění zaujmout svou vášeň krok dále tím, že učí, jak vytvořit hry, které ostatní lidé si jen představit. ...

Čtěte více