BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Ocala - Zde naleznete magisterské studium v Ocala

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Ocala je krajské město Marion County, který se nachází na Floridě, USA. V Ocala vyšší poskytovatelé služeb nabízejí vzdělání 2 roky a čtyři roky tituly v podnikání, poradenství a financování. Město je také domov dobře renomovaných vysokých škol, která má 21 školních areálů.

Bakalářské studium v Ocala - Veškeré informace o bakalářské studiu v Ocala. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ocala zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský (bas), obchodní a organizační řízení (spolu s volitelnými koncentracemi)

College of Central Florida
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

CF nabízí Bachelor of aplikované vědy v oblasti podnikání a řízení organizace, jakož pěti specializací.

Čtěte více

Bakalář (bas) ve vzdělávání v raném dětství

College of Central Florida
BSc
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Podíváme-li se dělat rozdíl v našem světě zítra vzdělávání dětí dnes? Zvážit získání vašeho bakalářský titul v oboru předškolního vzdělávání.

Čtěte více