BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Umělecké psaní v Dánsko - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Umělecké psaní v Dánsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Lidská bytost sebevyjádření, sebeuvědomění a průběh čtení obchodů oznamuje hands-o zapojení se šance na literární jazyk a formu. Významná část nabízí tradiční, kontextuální a logický kontext tohoto užitečného poznání.

Dánsko, oficiálně Dánské království, je suverénní stát v severní Evropě, která se nachází jihozápadně od Švédska, na jihu Norska, a ohraničený na jihu Německa.

Kombinované studium bakalářské studium Umělecké psaní v Dánsko - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Umělecké psaní v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Umělecké psaní, Dánsko Filter

South Gate Society Arts Center
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Pro dánské studenty, je zapotřebí B-úrovni. IELTS (International English Language Testing System) - Výhodný je celková jemnost 6,5, s ničím nižším než 5,5 v žádné z podkategor ...

Čtěte více