BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Umění a design - Zde naleznete bakalářské studium Umění a design

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul, který je nabízen na vysokých školách po celém světě. Bakalářský titul je vynikající způsob, jak pokračovat ve vzdělání a je nabízen v mnoha různých oblastech.

Ale co je Bachelor v umění a designu? Tento stupeň je navržen tak, aby studentům hluboké porozumění estetické principy, které jim umožní využít své schopnosti vytvořit řadu různých produktů. Předměty mohou obsahovat teorie týkající se formy a estetiky, módních trendů, umělecké analýzy a konstrukčních principů; Mohou zahrnovat i další technické aspekty, jako je výrobní technologií, hmotných kvalit, nebo dokonce základní obchodní vedení. Studenti si mohou vybrat specializovat na umění a designu konkrétního produktu, jako je oblečení nebo šperky.

Promovat s bakaláře v umění a designu má mnoho výhod, jednou z nejvýznamnějších z nich je bohaté znalosti a technický výcvik, že bude poskytovat.To může pomoci rozšířit znalostní základnu a dovedností, aby studentům pomoci být úspěšný v jejich budoucí kariéru. Kromě toho, bakalářský titul uděluje cennou výhodu na absolventy, kteří se musí soutěžit v globalizovaném trhu práce.

Náklady na převzetí bakalářský studijní program může značně lišit v závislosti na struktuře jednotlivých programech. Studenti by si měli pečlivě zkoumat institucím, které mají zájem na určení finanční slučitelnost.

Co kariéry lze očekávat s bakalářským titulem v umění a designu? Absolventi budou schopni stát se návrháři pracující pro organizací po celém světě. Módní průmysl a maloobchod mají vysokou poptávku po umělecké designéry. Je-li vybrat absolventi, mohou mít také možnost začít podnikat, aby předvedli své nadání. Mohou dokonce najít práci v oblasti vzdělávání, učí studenty, jak navrhovat věci.

Máte-li zájem získat titul bakaláře v oblasti umění a designu, a pak začít dnes. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

3 Výsledky v Umění a design Filter

Bakalářský - art & design

INTI International University & Colleges, Malaysia
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Inti Centre of Art & Design (ICAD) je náš zbrusu nový fakulty na INTI Subang Campus, které nabízejí kariéry zaměřené programy podpořené state-of-the-art zařízení, silné od ...

Čtěte více

Bakalář umění a designu

Green River College
Bakalář
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Studenti mohou trvat dva roky, v Green River College, poté transfer na univerzitu dokončit jejich čtyřletého titul.

Čtěte více

BA Art & Design - 3. rok

Forth Valley College
BA
Srp 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Dobře zavedený a velmi úspěšný kurz BA Art and Design na Forth Valley College je náročný, kreativní a vzrušující program, který povzbuzuje studenty k rozvoji jejich tvůrčí pra ...

Čtěte více