BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Urbanismus v Jižní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Urbanismus v Jižní Amerika

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Urban Design je praxe má pomoci utvářet měst a obcí při navazování a prováděcí plány umožní budoucí růst. Společné prostory studia pro studenty urbanismu zahrnují architektonické řešení, územní plánování, inženýrství a dálnice krajiny design.

Národy Jižní Ameriky nabízejí silný zážitek s bohatou dobré architektury, styl vaření, keramiky, a tancem. S bohatou minulostí ve folklóru, studuje v Jižní Americe vám umožní dopřát v kultuře, která existovala po staletí.

Bakalářské studium Urbanismus v Jižní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Urbanismus v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Urbanismus, Jižní Amerika Filter

Bakalář v oboru architektury a urbanismu

Grupo Tiradentes
Bakalář
Bře 2021
<
Denní studium
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Rysy projektu vznikají sny zhmotnit cihlu po cihle. Bakalář architektury a urbanismu, tvořená Facipe získává schopnosti navrhnout a sledovat provádění staveb, architektonické ...

Čtěte více