BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Urbanismus v Rusko - Vologda Oblast - Zde naleznete bakalářské studium Urbanismus v Rusko - Vologda Oblast

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Urban design je multidisciplinární praxe, která se plánuje fyzické makeup městech a obcích. Studenti mají možnost dozvědět se aspektů disciplínách městského plánování, architektonické a krajinářská architektura, mezi ostatními.

Ruska (rusky: Россия) je zdaleka největší země na světě, zahrnující více než jednu osminu Země 's obydlenou půdy. Bývalý Státní výbor pro vysoké školství v Rusku financovány 240 univerzit, akademií a ústavy, což Ruska pevné zemi studovat palců

Bakalářské studium Urbanismus v Rusko - Vologda Oblast - Veškeré informace o bakalářském studiu Urbanismus v Rusko - Vologda Oblast Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Vologda Oblast zde!

1 Výsledky v Urbanismus, Vologda Oblast Filter

Vysokoškolský architektonický design

Череповецкий государственный университет
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Rusko Cherepovets

Cherepovets je jedno z nejrychleji rostoucích měst na severozápadě. Ve městě se ročně zavádí více než 100 tisíc metrů čtverečních bytů a aktivně se buduje obchodní a průmyslová infrastruktura. Chcete, aby vaše myšlenky byly zakomponovány do masky města? Je to možné! Studiem v rámci programu Architectural Environment Design budete nejen schopni realizovat své umělecké nápady, ale budete také vědět vše o používání inovativních inženýrských řešení.