BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Urbanismus v Rusko - Zde naleznete bakalářské studium Urbanismus v Rusko

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Urban Design je praxe má pomoci utvářet měst a obcí při navazování a prováděcí plány umožní budoucí růst. Společné prostory studia pro studenty urbanismu zahrnují architektonické řešení, územní plánování, inženýrství a dálnice krajiny design.

Ruska (rusky: Россия) je zdaleka největší země na světě, zahrnující více než jednu osminu Země 's obydlenou půdy. Bývalý Státní výbor pro vysoké školství v Rusku financovány 240 univerzit, akademií a ústavy, což Ruska pevné zemi studovat palců

Bakalářské studium Urbanismus v Rusko - Veškeré informace o bakalářském studiu Urbanismus v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko zde!

1 Výsledky v Urbanismus, Rusko Filter

Vysokoškolský architektonický design

Череповецкий государственный университет
Rusko, Cherepovets
Bakalář
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Ruština
Campus forma

Cherepovets je jedno z nejrychleji rostoucích měst na severozápadě. Ve městě se ročně zavádí více než 100 tisíc metrů čtverečních bytů a aktivně se buduje obchodní a průmyslov ...

Čtěte více