BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Urbanismus v Turecko - Zde naleznete bakalářské studium Urbanismus v Turecko

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Urban Design studenti učí fyzické organizaci měst a obcí z hlediska architektury, infrastruktury, dálniční designu a tak dále. Její součástí je i vytváření a provádění různých procesů určených pro umožnění úspěšného plánování a budoucího vývoje.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Bakalářské studium Urbanismus v Turecko - Veškeré informace o bakalářském studiu Urbanismus v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

1 Výsledky v Urbanismus, Turecko Filter

Bakalář v urbanistickém designu a krajinné architektuře

Bilkent University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Ankara

Oddělení městského designu a krajinné architektury připravuje budoucí odborníky, jejichž návrhy zvýší kvalitu městského života prostřednictvím přírodních a budovaných prvků.