BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Výrobní inženýrství v Jižní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Výrobní inženýrství v Jižní Amerika

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Studenti, kteří mají zájem o vývoj a výrobu složitých strojů nebo o zlepšení efektivity výrobních zařízení, mohou mít zájem studovat výrobní inženýrství. Tato oblast studia se obvykle zaměřuje jak na řízení, tak na vývoj zařízení a procesů výrobních zařízení.

Jižní Amerika To je ohraničené na západě Tichým oceánem a na severu a východě Atlantského oceánu; Severní Ameriky a Karibského moře ležet na severozápad. Obsahuje dvanáct suverénní státy Argentina, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Ekvádor, Guyana, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay a Venezuela - a dvě nevládních oblastí - Francouzská Guyana, zámořské území Francie, a Falklandské ostrovy , britské zámořské území. Kromě toho mohou Trinidadu a Tobaga a theABC ostrovy Nizozemska také považován za část Jižní Ameriky.

Bakalářské studium Výrobní inženýrství v Jižní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Výrobní inženýrství v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Výrobní inženýrství, Jižní Amerika Filter

TPV

Universidade Braz Cubas (UBC)
Bakalář
Bře 2021
<
Denní studium
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Kurz Production Engineering je kurz, který poskytuje nejširší škálu aplikací možných odborníků, protože umožňuje profesionální výrobní inženýr působí v různých segmentech trhu ...

Čtěte více