close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Veřejné finance v Rusko - Zde naleznete bakalářské studium Veřejné finance v Rusko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně stá… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Veřejné finance v Rusko - Veškeré informace o bakalářském studiu Veřejné finance v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Saratov Socio-Economic Institute
Saratov, Rusko

Účelem odborné činnosti odborníků v tomto profilu - realizace v praxi řádných ekonomických rozhodnutí s využitím moderních analytických metod.

Účelem odborné činnosti odborníků v tomto profilu - realizace v praxi řádných ekonomických rozhodnutí s využitím moderních analytických metod. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Ruština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde