BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Vizážista v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium Vizážista v Evropa

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Make-up artist se učí používat kosmetiku nebo protetiku k dočasnému změně vzhledu tváře nebo těla. To lze provést za účelem vylepšení krásy, kostýmu nebo umění a může být přizpůsobeno různým účelům, jako jsou speciální akce, divadlo, fotografie, film a představení.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Bakalářské studium Vizážista v Evropa - Veškeré informace o bakalářském studiu Vizážista v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

4 Výsledky v Vizážista, Evropa Filter

BA (Hons) líčení a design vlasů

University for the Creative Arts
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Od nadčasové elegance až po nejnáročnější módní editoriály budete moci vytvářet mistrovská díla krásy na našem inovativním kurzu BA (Hons) Make-up a Hair Design v UCA Rocheste ...

Čtěte více

Make-up na uměleckou a efekty (speciální efekty dráhu a módy a médií dráhy)

The Manchester College
BA
Undergraduate Pathway
Srp 2021
<
Denní studium
Kampus

Program je navržen tak, aby studentům, kteří úspěšně dokončili základního vzdělání, nebo podobný kurz make-up, je možnost získat ocenění vyznamenáním.

Čtěte více

Bakalář v oboru médií make-up (top-up)

Somerset College
BA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Chcete se stát profesionální make-up umělce, kteří pracují v místech, jako je English National Opera a divadel ve West Endu, nebo BBC a ITV, a na velké filmové produkce s reži ...

Čtěte více

Make-up Artistry and Hair Design

City College Plymouth
Bakalář
Srp 2021
Angličtina
Kampus

Tento stupeň vám poskytne praktické schopnosti, teoretické porozumění a základní dovednosti v oblasti samosprávy, aby se stal nezávislým tvůrčím maskérem, se širokou znalostí ...

Čtěte více