BACHELORSTUDIES

Kombinované bakalářské studium Vizuální design v Německo - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Vizuální design v Německo

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studenti, kteří jsou umělecké a chtějí rozvíjet své schopnosti chtít studovat vizuální design. Mnoho programů se zaměřují na rozvoj vizuální proces, jazyk a syntézu. Studenti mohou často být schopen pracovat na návrzích s cílem vytvořit portfolio.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Kombinované bakalářské studium Vizuální design v Německo - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Vizuální design v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Vizuální design, Německo Filter

Bakalář v animaci vizuálních efektů

SAE Institute Berlin
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované
<
24 měsíce
Angličtina
Kampus

Jako absolvent našich odborných vzdělávacích cest v katedře Visual FX & 3D Animation se očekává kariéra v oblasti kompozice, 3D animace, vykreslování nebo koncepce umění. ...

Čtěte více