BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Jako multidisciplinární praxi, krajinářská architektura zahrnuje aspekty botanika, zahradnictví, výtvarném umění, ekologie, krajinářská architektura, plánování místa a příbuzných vědách. Znalosti a dovednosti v těchto oblastech jsou využívány k řemeslu veřejné i soukromé venkovní zeleně.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Bakalářské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa - Veškeré informace o bakalářském studiu Zahradní a krajinná architektura v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Evropa Filter

Bakalář v urbanistickém designu a krajinné architektuře

Bilkent University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Ankara

Oddělení městského designu a krajinné architektury připravuje budoucí odborníky, jejichž návrhy zvýší kvalitu městského života prostřednictvím přírodních a budovaných prvků.