BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Zahradní a krajinná architektura v Mongolsko - Ulaanbaatar - Zde naleznete bakalářské studium Zahradní a krajinná architektura v Mongolsko - Ulaanbaatar

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Pole krajinářské architektury zahrnuje programování, plánování, návrh a správu půdy a zelených ploch, většinou v městském prostředí. To často zahrnuje venkovních veřejných prostranství, jako jsou parky a náměstích, ale také to může zahrnovat práci v soukromém sektoru.

Mongolsko je vnitrozemský stát ve střední a východní Asii. To hraničí na severu Ruska a Číny na jih, východ a západ. Ulánbátar, hlavní a největší město je domovem asi 45% populace. To obvykle trvá Západu o 9 až 18 měsíců před tím, než získají dobré konverzační schopnosti v Mongolsku.

Město Ulánbátar leží v srdci Mongolska. Toto místo má národní univerzita Mongolska a Mongolsko International University. Toto místo poskytuje velmi pokročilý kurz a studijní programy v oblasti technologií a mezinárodních studií.

Bakalářské studium Zahradní a krajinná architektura v Mongolsko - Ulaanbaatar - Veškeré informace o bakalářském studiu Zahradní a krajinná architektura v Mongolsko - Ulaanbaatar Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mongolsko - Ulaanbaatar zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Ulaanbaatar Filter

Bakaláře krajinářské architektury

Mongolian University Of Life Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2020 Mongolsko Ulaanbaatar

S Bachelor of krajinářské architektury, studenti dostat ke stanovení Zahradní architektura odborný základ, lidstvo zdravý, zlepšení životního prostředí a navrhování biologie a ekologie estetiku.