Bakalářské studium Zahradnictví - Zde naleznete bakalářské studium Zahradnictví

Bakalářský titul je standardní čtyřletý titul, který nabízí většina vysokých škol pro pokročilé studium v ​​dané oblasti. Studenti, kteří získají bakalářské tituly, jsou často kvalifikováni na vstupní úroveň studia ve svém oboru nebo připraveni na přijetí do pokročilých studijních programů. Co je bakalář v zahradnictví? Zahradnictví je studiem obchodn… Čtěte více

Bakalářský titul je standardní čtyřletý titul, který nabízí většina vysokých škol pro pokročilé studium v ​​dané oblasti. Studenti, kteří získají bakalářské tituly, jsou často kvalifikováni na vstupní úroveň studia ve svém oboru nebo připraveni na přijetí do pokročilých studijních programů.

Co je bakalář v zahradnictví? Zahradnictví je studiem obchodních aspektů rostlinné výroby, včetně ovoce, zeleniny a dalších druhů vegetace. Studenti v tomto programu absolvují kurzy vědních disciplín, jako je biochemie, mikrobiologie a fyziologie rostlin. Naučí se, jak provádět měření proti škůdcům a patologii rostlin. Studijní program je učí o výrobě průmyslových rostlin včetně trendů a postupů, které jim pomáhají připravit se na budoucnost v oboru.

Cílem kurzu je seznámit studenty se strategickými marketingovými dovednostmi, které z nich dělají v budoucnu lépe obhájce svých produktů. Široký rozsah jejich školení přináší flexibilitu, která jim umožní vyniknout v mnoha různých aspektech průmyslu. Získané dovednosti v oblasti řízení času, získané z ukončení studijního programu, mohou pomáhat absolventům plánovat svou kariéru, aniž by se vyhořeli.

Bakalářský studijní program v zahradnictví může trvat čtyři až pět let k dokončení a cena se liší od univerzity po univerzitu i země. Předtím, než se zavazují navštěvovat školu, je důležité zjistit, jak velká bude investice.

Absolventi tohoto programu často chodí na pokročilé stupně, aby mohli pokračovat v kariéře v zahradnickém výzkumu, aby objevili nové způsoby chovu rostlin a kontrolu škůdců. Ti, kteří své studium zaměřují na stromy, mohou využívat informace k tomu, aby se stali arboristy, kteří se specializují na růst a odstraňování stromů, jakož i na iniciativy týkající se uchování. Krajina dodavatelé jsou často studenti zahradnictví, stejně jako manažery školky.

Mnohé univerzity na celém světě nabízejí on-line studijní programy, pomocí kterých můžete získat bakalářský titul. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
HAS University of Applied Sciences
's Hertogenbosch, Netherlands + 1 Více

Zahradnictví

Bakalář
02 Sep 2020
Denní studium
4 roky
01 May 2019
Angličtina, Holandský
Campus forma
 
Aeres University of Applied Sciences
Almere, Netherlands + 2 Více

Absolventi tohoto kurzu budou mít z první ruky znalosti praxe v Nizozemí, jedné z předních zemí EU v zahradnictví a pěstování rostlin.

Absolventi tohoto kurzu budou mít z první ruky znalosti praxe v Nizozemí, jedné z předních zemí EU v zahradnictví a pěstování rostlin. Méně
Bakalář
01 Sep 2020
Denní studium
Angličtina
Campus forma
 
Mongolian University Of Life Sciences
Ulaanbaatar, Mongolia

S Bakalář na ochranu rostlin a posuzování karantényStudenti diagnostikovat škůdce rizika pro kulturní rostliny, identifikovat škůdce (původců chorob rostlin, hmyzu-škůdců, roz ... Čtěte více

S Bakalář na ochranu rostlin a posuzování karantényStudenti diagnostikovat škůdce rizika pro kulturní rostliny, identifikovat škůdce (původců chorob rostlin, hmyzu-škůdců, roztoče škůdci, plevele), seznámit se s technologiemi na ochranu rostlin, například integrované ochrany proti škůdcům, agro technologie, biologické kontroly, chemické kontroly a další, a získat znalosti o pěstování zdravých plodin. Méně
Bakalář
01 Aug 2020
Denní studium
Angličtina
Campus forma