BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Zahradnictví v Kanada - Zde naleznete bakalářské studium Zahradnictví v Kanada

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Zahradnictví je studijní obor, který se může zaměřit na péči o rostliny a pěstování půdy. Terénní úpravy, hospodaření s půdou a ochrana rostlin mohou hrát roli v zahradnických studiích. Ti, kteří studují toto odvětví zemědělství, se mohou naučit jak vědy, tak podnikání rostoucích rostlin.

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Bakalářské studium Zahradnictví v Kanada - Veškeré informace o bakalářském studiu Zahradnictví v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada zde!

1 Výsledky v Zahradnictví, Kanada Filter

Bakalář v oboru mezinárodní zahradnictví a řízení

Aeres University of Applied Sciences
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Absolventi tohoto kurzu budou mít z první ruky znalosti praxe v Nizozemí, jedné z předních zemí EU v zahradnictví a pěstování rostlin.

Čtěte více