BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Zemědělské inženýrství v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Zemědělské inženýrství v Asie

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Zemědělské inženýrství je studiem různých metod zpracování a výroby, které se zabývají zemědělstvím. Student zemědělského inženýrství aplikuje zásady zemědělské praxe na civilní, elektrotechnické, chemické a strojírenské účely.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Bakalářské studium Zemědělské inženýrství v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Zemědělské inženýrství v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Zemědělské inženýrství, Asie Filter

Bakalář agrárního inženýrství

IPB University
Bakalář
Čvc 2020
<
Denní studium
<
8 semestry
28 Dub 2020
Angličtina
Kampus

Učební plán integruje inženýrské a průmyslové řízení s technologiemi šetrnými k životnímu prostředí, závazek ke zlepšování kvality vzdělávání, například získáním Center Grantu ...

Čtěte více

Bakalář zemědělské techniky

Mongolian University Of Life Sciences
Bakalář
Srp 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Bezkonkurenční hodnota a poslání pomáhat studentům stát se etickými globální občané. Vše na akademické půdě, který je přátelský, povzbuzující a užitečné! ...

Čtěte více