BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Zemědělství - Zde naleznete bakalářské studium Zemědělství

Absolventi středních škol, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v určité oblasti, mohou chtít absolvovat bakalářský titul. Dokončení trvá přibližně čtyři roky a je k dispozici na univerzitách po celém světě.

Co je bakalář v agronomii? Tento program je určen pro studenty, kteří mají zájem o učení o půdách, plodinách a faktorech životního prostředí, které je ovlivňují. Mnoho programů se dotýká širokého spektra předmětů souvisejících s agronomií, ačkoli někteří nabízejí studentům více specializovaných studií. Společné kurzy, které mohou studenti přijmout, zahrnují principy půdní vědy, zemědělské otázky, organickou chemii, integrovanou správu plevele, genetiku plodin a plevelů, výživu rostlin a mezinárodní zemědělství. Specifické studie se mohou zaměřit na oblasti, jako je chov rostlin, fyziologie plodin a vědy o krmivu.

Studenti, kteří získají bakalářský titul v agronomii, mají prospěch v tom, že mohou vyvíjet vynikající analytické dovednosti. Program také umožňuje studentům budovat organizační a plánovací dovednosti, které jsou přínosné ve všech oblastech života.

Náklady jsou často velká pozornost pro studenty, kteří chtějí absolvovat tento titul. Výdaje na školení a další poplatky se mohou lišit v závislosti na délce trvání programu, umístění školy a dalších faktorech. Výzkum mezinárodních možností nebo online programů může pomoci studentům najít cenově dostupný program.

Absolventi s agronomickým vzděláním mohou být schopni najít kariéru v různých průmyslových odvětvích, jako je vláda, hnojiva, média, organizace na správu zdrojů, podniky zabývající se chovem rostlin, školy a výzkumné agentury. Mezi konkrétní názvy pracovních míst mohou patřit technici pro testování půdy, technik výzkumu plodin, analytik osiva, odborník na obiloviny, konzultant v oblasti plodin, zemědělský inženýr, konzultant v oblasti ochrany půdy a ochrany půdy a regulátor pojištění plodin.

Agronomický program lze nalézt na místních nebo mezinárodních školách. Některé mohou být také dostupné online pro ty, kteří žijí na dálku. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Zemědělství Filter

Bakalář agronomie

Mongolian University Of Life Sciences
Bakalář
Srp 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

S Bachelor v Agronomická studenti seznámí s rostlinnou výrobou na základě biologických znalostí, objevovat a regulovat biologický proces, jak produkovat zdravé rostlinné produ ...

Čtěte více

Stupeň v agronomie

Universidade de Évora
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Portuguese
Kampus

Tento studijní kurz si klade za cíl poskytnout solidní a moderní výcvik, poskytující dovednosti speci fi cas v různých oblastech zemědělství, s přihlédnutím k udržitelné využí ...

Čtěte více