close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Bankovnictví v Libanon - Beirut - Zde naleznete bakalářské studium Bankovnictví v Libanon - Beirut

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul. Bankovní Program je určen pro studenty s celou řadou znalostí v souvislosti s finančním prostředkům. Typické programů poskytne přehle… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Bankovní Program je určen pro studenty s celou řadou znalostí v souvislosti s finančním prostředkům. Typické programů poskytne přehled o strategických, etických, právních a ekonomických aspektů provozu a řízení finanční instituce.

Libanon, oficiálně nazvaný Libanonské republiky. To se nachází ve východní Středomoří. Mnoho lidí v této zemi mají přístup ke vzdělávání, který je v podstatě rozdělen do základní, primární a sekundární i terciární vzdělávání.

Zahrnutí mnoha vzdělávacích institucí ukazuje, že Bejrút je centrem vzdělávání a učení po celém Libanonu. Stojí za to sledovat architektonických památek a dostupnost různých vzdělávacích institucích svědčí Bejrút 's vzdělávací úspěch v Libanonu.

Bakalářské studium Bankovnictví v Libanon - Beirut - Veškeré informace o bakalářském studiu Bankovnictví v Libanon - Beirut Ušetřete čas a kontaktujte školu v Libanon - Beirut zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Saint Joseph University of Beirut
Beirut, Libanon

ISEB má za úkol zajistit řádné teoretické a praktické vzdělávání v bankovních studiích.

ISEB má za úkol zajistit řádné teoretické a praktické vzdělávání v bankovních studiích. -
Bakalář
Denní studium
6 semestry
Angličtina
Říj 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde