Filter
Bakalářské studium
Dánsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Ekonomika v Dánsko - Zde naleznete bakalářské studium Ekonomika v Dánsko

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Vzrušující a jedinečné pole, ekonomika a administrativa zahrnuje studium jak větší hospodářství a individuálního chování v rámci tohoto hospodářství. Pokročilá znalost ekonomie a navíc školení v oblasti obchodu, financí a veřejného pořádku dovolit mnoho pracovních příležitostí pro odborníky na pomoc oběma organizarions veřejného a soukromého sektoru.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Bakalářské studium Ekonomika v Dánsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Ekonomika v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Ekonomika, Dánsko

Business Academy Aarhus

Bakalářský studijní program v oblasti finančního řízení a služeb je ideální pro vás, pokud byste chtěli pracovat s komplexními poradenství, prodej a poradenské úkoly v rá ... [+]

Bakalářský studijní program - 3 a půl let - 210 ECTS

The Bakalářský studijní program v oblasti finančního řízení a služeb je ideální pro vás, pokud byste chtěli pracovat s komplexními poradenství, prodej a poradenské úkoly v rámci například účetnictví.

3½-rok bakalářský studijní program v oblasti finančního řízení a služeb byl vyvinut v úzké spolupráci se zástupci finančního sektoru. To znamená, že finanční sektor má velký vliv jak na strukturu programu a akademického obsahu programu, což znamená, že program odpovídá kompetencí pro finanční sektor.

Požadavky na přijetí

Finanční řízení a služby

Všechny aplikace jsou hodnoceny samostatně.... [-]

Dánsko Aarhus
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině