close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Ekonomika v Portugalsko - Porto - Zde naleznete bakalářské studium Ekonomika v Portugalsko - Porto

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích. Ekonomika a administrativa je hybridní pole, ve kterém j… Čtěte více

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Ekonomika a administrativa je hybridní pole, ve kterém jsou profesionálové vyškoleni v obou makro a mikro ekonomie. Analýza historie a chápání ekonomické principy, spolu se znalostí financí, veřejného pořádku a obchodní témata rameno odborníků v oblasti tvorby krátkodobých i dlouhodobých doporučení.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Porto je druhé nejlidnatější město v Portugalsku po Lisabonu s populací asi 1,3 milionu osob. University of Porto je nejlepší univerzita v Portugalsku, protože slouží studentům z celé Evropy a světa obecně. Existuje mnoho dalších technických vysokých škol v Portu taky.

Bakalářské studium Ekonomika v Portugalsko - Porto - Veškeré informace o bakalářském studiu Ekonomika v Portugalsko - Porto Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko - Porto zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Porto School of Economics and Management
Porto, Portugalsko

Bakalář ekonomie je titul, který nabízí solidní teoretické zázemí v oblastech ekonomiky a managementu, jakož i v souvisejících disciplinárních oblastech, jako jsou účetnictví, ... +

Bakalář ekonomie je titul, který nabízí solidní teoretické zázemí v oblastech ekonomiky a managementu, jakož i v souvisejících disciplinárních oblastech, jako jsou účetnictví, právo, matematika, informační vědy nebo společenské vědy. -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Portuguese (Portugal)
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory