Bakaláře umění a designu - 3D animace a vizuální efekty

Všeobecné informace

5 dostupných umístění

Popis programu

Vytvoření nemožné. Rozvíjet ohromující 3D animace a metafor a naučit se používat vizuální efekty vyhodit věci až ..., aniž by náhodou fouká váš počítač! Naše oceněné fakulty vás vezme na pohlcující cesta; výuku vám základy modelování, rendering, osvětlení a technického směru, který vyvrcholí jste být součástí úžasného, ​​průmysl na úrovni krátký film ve svém posledním roce.

animační absolventi

Kariéra & Industry

Chcete-li uspět ve filmové postprodukci průmyslu, budete muset být schopný a sebevědomý pomocí průmyslový standard vizuální efekty software. Budete také muset zkušenosti s používáním kreativního myšlení a řešení problémů na základě spolupráce a náročném prostředí. Zaměstnavatelé oceňují našim absolventům, protože tento kurz je zaměřen na technické dovednosti a měkké dovednosti, které budete potřebovat v tomto odvětví.

Váš první rok začne s úvodem osm týdnů do světa počítačové grafiky. Budete zakončit rok tím, že pracuje na intenzivním ještě obohacující krátké 3D produkce, která zajistí, že máte akademický základ a dovednosti, které potřebujete k pokroku v celém svém stupni.

Během svého druhého roku, budete vyzváni, aby si vybral specializaci v vizuálních efektů, technických prohlídek nebo 3D animaci, která vám umožní doladit zvláštní soubor dovedností.

Vaše konečné rok bude vidět pracuje na řadě inscenací na úrovni odvětví, které vyvrcholí jste být součástí úžasného, ​​state-of-the-art krátkého filmu. Budete také dokončit svůj poslední rok se výzkumný projekt, který vám poskytne dovednosti, aby své znalosti 3D animace a počítačové grafiky (CG) na novou úroveň.

  • Absolventi pokračovali v práci na filmových trháků včetně Avatar a The Hobbit
  • Studentské krátké filmy přijímat mezinárodní ocenění
  • Absolventi jsou v poptávce po jejich zkušeností s prací na velkých projektů ve studiovém prostředí podobném
  • Cesty k úspěchu patří 3D Modeler, skladatel, VFX výtvarník, animátor, technický ředitel efekty Designer.
animace

Vstupní požadavky

Výber

Chcete-li nárok na valné přijetí, budete potřebovat minimální kvalifikaci NCEA pro přijetí na univerzitu nebo jeho ekvivalentu, jako je například CIE nebo IB pro přijetí na univerzitu, nebo, úroveň 4 nebo vyšší kvalifikací z příbuzného oboru.

Zahraniční studenti

Pokud jste mezinárodní student, budete muset dokázat, že mají dostatečné znalosti anglického jazyka s cílem dokončit tento kurz. Budeme hledat Academic IELTS 6.0 (minimum) nebo rovnocennou kvalifikaci, pokud angličtina není vaším rodným jazykem.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications Méně
Auckland , San Diego , Milán , Bangkok , Adelaide + 4 Více Méně