Bakalářská řízení podniku

Vilnius Gediminas Technical University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářská řízení podniku

Vilnius Gediminas Technical University

JAKÉ JSOU výsledky tohoto studijního programu?

Program integruje správu, řízení a účetnictví, správu informací jako strategický zdroj a dalších relevantních subjektů. Cílem programu je poskytnout studentům znalosti o moderní organizaci a řízení standardy podnikatelských aktivit, účetnictví a analýzy, což umožňuje provést odpovídající posouzení stavu a vývojových možnostech podniku, modely, což umožňuje vzít v úvahu globalizaci, komplexní integrace do EU a další faktory, které se bavit demokratické hodnoty, a tím rozhodnout, ekonomickou a sociální účinnost plánovaných aktivit a umožnit k minimalizaci ztrát rizik.

Co se naučíte?

  • Pro vytvoření schopnost přetváření strategie zavázaly rozvíjet aktivity různých podnikatelských subjektů, založený na orientaci k inovacím a technologický pokrok, záměrů rozvíjet mezinárodní vztahy, tímto - podpora šíření high-technologií a vytváření technologicky orientovaných produktů a služby a jejich konkurenceschopnost na mezinárodních trzích.
  • Základní principy humanitární, sociální (včetně filozofie, sociologie) a jiných vědách, nezbytné tvořit širokou světový názor, rovněž se snaží poznat a vyhodnotit komplexně a se systematickým přístupem sociální a hospodářské, vědecké a technologické jevy jako zásadní pokrok za účelem pochopení Prostředí obchodní organizace a řádně vykonávat řídící funkce.
  • Chcete-li použít současných společenských ekonomických procesů a analýzu situace na trhu a prognózy metody, orientované na využití internetových technologií, realizovat komplexní výzkum národní a mezinárodní situace na trhu také výzkum k pochopení chování zákazníků a různých společenských tříd a skupin, připravit rozhodnutí pro řízení marketingových aktivit organizace, odůvodnění a realizace marketingových strategií, které zajišťují obchodní konkurenceschopnost a efektivitu.

Výměna období v zahraničí

Fakulta podnikohospodářská Management nabízí skvělé příležitosti pro všechny studenty, kteří chtějí studovat na zahraničních partnerských univerzit. V současnosti fakulta má více než 120 smluv s univerzitami ve 23 evropských zemích, dvoustranných dohod s americkými, asijskými univerzit, mezi něž patří více než 150 míst pro výměnné studenty každý rok.

Jaké jsou mé pracovní příležitosti po absolvování?

Bakalář je připravena provádět různé manažerské funkce v podnicích: založit a rozvíjet podnikání, organizovat práci lidí, a jejich skupiny, připravit a realizovat projekty, analyzovat a předpověď ekonomickou situaci v různých trzích, iniciovat a zavádět inovace, aby aby nezávisle efektivní obchodní rozhodnutí.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
2,700 EUR
ročně.
Information
Deadline
Locations
Litva - Vilnius, Vilnius County
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Litva - Vilnius, Vilnius County
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu