Bakalářská obchodu (bcom)

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář obchodu (BCom)

&nbsp

Od roku 2011, bude univerzita Business School v Sydney nabízí oživený bakaláře obchodní míry, že byla posílena, aby vám co možná nejlepší start do kariéry v podnikání.

&nbsp

Stupeň nabídne:

&nbsp

Integrované vzdělávání v klíčových oblastech podnikání

&nbsp

Nové integrované hlavní jednotky studia se zaměřením na commerciality jsou navrženy tak, aby postupně rozvíjet své znalosti a dovednosti v celé míře. Tento přístup vám pomůže k přechodu ze školy do školy a pak do světa obchodu s lehkostí.

&nbsp

&nbsp

Větší flexibilita a prozkoumat své zájmy

&nbsp

Upravená struktura nabídnout ještě větší flexibilitu spojit své zájmy v celé řadě oblastí. To vám umožní přizpůsobit si míry, aby vyhovoval vašim kariérní aspirace. Studenti provádějící cadetship bude také mít možnost dokončit studium na částečný úvazek.

&nbsp

&nbsp

Z praktických zkušeností

Stupně 's větší důraz na propojení s průmyslem a vám vystaví vám reálných obchodních případů a zkušeností se budete opravdu připraveni kariéru a připravit k zadání tržiště s důvěrou.

&nbsp

&nbsp

Studijní požadavky

&nbsp

Mohla být udělena Bachelor of Commerce, studenti dokončili jednotky studia v celkové hodnotě 144 kreditních bodů, které obsahuje:

&nbsp

 • šest klíčových jednotek studia (36 kreditních bodů), obsahující pět jednotek junior studia (30 kreditních bodů) a jednoho vysoce postaveného jednotku studia (šest kreditních bodů)
 • Hlavní vybrané z 'oblastech podléhajících Obchod '
 • jeden volitelný druhý hlavní a / nebo volitelné jednotky studie vybraných z některého z 'oblastech Obchod Předmět "nebo z jakéhokoli jiného fakultu na univerzitě v Sydney, s výhradou schválení fakulty nabízí přístroj a studijních požadavků)
 • maximálně 60 kreditních bodů v kategorii Junior (1000 úroveň) jednotky studia
 • minimálně 96 kreditů v jednotkách studie z Business School a Vysoké školy ekonomické v maximálně 48 kreditů v jednotkách z jiných fakult).

Upozornění: Studenti, kteří zahájili svou míru před 2011 musí dokončit míru podle studijních usnesení o roce, kdy zahájil svou míru.

&nbsp

&nbsp

Základní jednotky studia

&nbsp

Studenti jsou povinni dokončit své juniorské základní jednotky studie takto:

&nbsp

 • Plný úvazek studenti: Všechny junior základní jednotky musí být dokončen v rámci prvního roku zápisu v pořadí uvedeném v tabulce stupně progrese níže.
 • Part-time studenti: Všechny junior základní jednotky musí být dokončen během prvních dvou let od zápisu <./ Li>

&nbsp

Senior vyvrcholením základní jednotka by měla být dokončena v roce Student 's posledním roce zápisu.

&nbsp

Junior jednotek studia (30 kreditních bodů):

 • BUSS1001 Porozumění Business
 • BUSS1002 podnikatelského prostředí
 • Kvantitativní analýza BUSS1020 Business
 • BUSS1030 Účetnictví, podnikání a společnost
 • BUSS1040 Ekonomika pro obchodní rozhodování

Senior úseku studia (šest kreditních bodů):

 • BUSS3500 Integrované Obchodní applications

&nbsp

&nbsp

Majors a volitelných

&nbsp

Povinné hlavní

&nbsp

V Bachelor of Commerce studenti vybrat alespoň jednu velkou z 'oblastech Obchod Předmět "za účelem splnění požadavků na jejich stupni. Hlavní skládá z nejméně 36 kreditních bodů vyšších jednotek studia (obvykle šest jednotek) v jednom oblast. Dluhopisy mohou započítat požadavky jedné hlavní. Obchod Obory jsou následující:

&nbsp

 • Účetnictví
 • Podnikové informační systémy
 • Obchodní právo
 • Ekonometrie
 • Ekonomika
 • Financovat
 • Průmyslové vztahy a řízení lidských zdrojů
 • Mezinárodní obchod
 • Řízení
 • Marketing
 • Kvantitativní analýza firmy

Poznámka. Kvantitativní analýza Business hlavní nahradí operační řízení a rozhodování vědy hlavní z roku 2012. Studenti, kteří zahájili studium v ​​roce 2011 si mohou vybrat dokončit buď kvantitativní analýzy Business hlavní nebo operační řízení a rozhodování vědy hlavní.

&nbsp

&nbsp

Dodatečné velké společnosti a volitelných

&nbsp

Studenti si mohou vybrat další hlavní a / nebo volitelné jednotky studie z libovolného předmětu, které nabízí Business School nebo si můžete zvolit velkou a / nebo volitelný units z jiného fakulty na univerzitě v Sydney, s výhradou schválení fakultní nabídky jednotka).

&nbsp

Ostatní obory fakulty se mohou lišit velikostí, ale ve většině případů, minimálně 36 kreditních bodů v senior (nebo střední a vyšší), jednotky studia musí být vyplněno v jednom oblast. Z tohoto titulu, může maximálně 48 kreditních bodů v jednotkách studia (oba junior a senior) z vnější strany Business School a School of Economics být dokončena.

&nbsp

&nbsp

Profesionální účetní akreditace

&nbsp

Studenti plánují splňují vstupní požadavky SKP Austrálii nebo Institutu certifikovaných účetních v Austrálii by měla do jejich průběhu předepsaný soubor jednotek studia, včetně jednotek studie z účetnictví, obchodní právo, podnikových informačních systémů a financí. Požadované jednotky studia jsou uvedeny v rámci účetnictví hlavní. Pro další informace o akreditační požadavky obrátit na CPA Austrálie nebo ICAA.

&nbsp

&nbsp

Australian Computer Society (ACS) akreditace

&nbsp

Studenti plánují splňují vstupní požadavky ACS by měly zahrnout do svého studia na předepsaný soubor jednotek studia, včetně specializace na podnikových informačních systémů.

&nbsp

&nbsp

Australský institut Human Resources (AHRI) akreditace

&nbsp

Všechny bakalářské obory zadání obsahující hlavní v pracovní vztahy a řízení lidských zdrojů jsou AHRI-akreditovány. Studenti, kteří chtějí uspokojit požadavky na profesionální členství v AHRI by měla obsahovat tento významný v jejich průběhu.

&nbsp

&nbsp

Studium na částečný úvazek

&nbsp

Částečný úvazek studie je k dispozici v bakalářském obchodní odst. BCom) pro studenty, kteří jsou držiteli účetnictví financí cadetship.Vzor jednotek studia, která umožní studentům dokončit základní požadavky na jednotky a tyto požadované jednotky pro obor účetnictví a finanční nebo obchodní právo, jsou zařazeni do bloková režimy stanovené na den v týdnu, aby kadeti, aby splnili své práci a studijních povinností.

&nbsp

Ostatní studenti zvažují studium na částečný úvazek by si měli uvědomit, že kadeti obvykle střídají na částečný a plný úvazek studium v ​​rámci svých titulů, a vybrat pouze z omezeného rozsahu oborů. BCom není skutečně na částečný úvazek, stupeň pro ostatní studenty.

Poslední aktualizace Srpen 2012

Informace o škole

V dnešní 's rychle se měnícím podnikatelském prostředí, úspěch vyžaduje jedinečný přístup a schopnost přizpůsobit se aktivně na nové globální trendy. Svět - a svět podnikání - se neustále mění. A jak ... Čtěte více

V dnešní 's rychle se měnícím podnikatelském prostředí, úspěch vyžaduje jedinečný přístup a schopnost přizpůsobit se aktivně na nové globální trendy. Svět - a svět podnikání - se neustále mění. A jak se svět kolem nás se mění, tak je způsob, jakým 're podnikání. Univerzita Sydney Business School je prvotřídní obchodní škola v čele světového obchodu a řízení vzdělávání. Relevantní a zaměřuje se na podnikání dnes 's svět, to je jen obchodní škola v Austrálii s kombinovanými světových akreditací od AACSB, CEMS a EQUIS. Mnoho z našich programů jsou také profesionálně akreditované, doplňování a podpoře celosvětového uznání a respekt z University of Sydney kvalifikace Business School. Proč studovat na Business School? Univerzita Sydney Business School nabízí nejvíce dynamickou obchodní vzdělání Praxe v Austrálii a nabízí sadu po konzultaci s představiteli průmyslu. Studium na univerzitě v Sydney Business School vám umožní přístup k naší jedinečné studijní komunity, mezinárodní akreditace a poskytne vám s pasem do celosvětové sítě vysoce dosáhnout a úspěšných absolventů. Business School nabízí nový úhel pohledu na obchodní problémy a my inspirovat své studenty, aby přemýšleli, napadat a vytvářet.Máme také velmi úzce spolupracovat s našimi australskými a mezinárodní firemní partnery, Business School je přesvědčen, že současný obchodní a významné obchodní vzdělání, jsou neoddělitelné. Výběrem ke studiu na univerzitě v Sydney Business School, nejste jen vydělávat na míru. Ty se otevírají dveře k učení a životní styl výhody, které univerzita Sydney může nabídnout, a nastavení kurzu pro své budoucnosti ve světě podnikání. &amp;nbsp&amp;nbsp Bakalářské studium: 360 ° pohled Bakalářské studium na University of Sydney Business School je dynamičtější a připojen na příslušné odvětví, než kdy předtím. Naše kurzy jsou zaměřeny na reálném světě podnikání, a nabízejí působivý vzdělávací prostředí prostřednictvím mezinárodní a vnitrostátní praxe a umístění programů.&amp;nbsp Tento komplexní přístup k učení nabízí studentům obchodní školy kompletní 360 ° pohled na svět kolem vás, takže můžete zahájit svou kariéru s důvěrou. &amp;nbsp Ať už vaše vášeň, jsou programy kvality studia na univerzitě v Sydney Business School, který vám pomůže dosáhnout vašich profesních aspirací. Méně