Bakalářské studium informatiky

Všeobecné informace

Popis programu

Naučte se koncepty a dovednosti potřebné k uspokojení potřeb a informací informačních technologií na pracovišti informačního věku a společnosti jako hlavní nebo vedlejší informační věda a technologie (IST).

IST majors si vybrat mezi Matematika nebo obchodní trať získat buď silný matematický základ pro vědecké aplikace nebo základ v podnikání pro správu informací.

Podrobnosti o informační vědě a technologii

IST připravuje studenty na postgraduální studium nebo kariéru, která jim umožňuje aplikovat informační vědu na neustále se měnící technologické klima v podnikání a průmyslu.

Studenti se naučí koncepcím a dovednostem potřebným pro návrh, programování a implementaci informačních systémů pro řešení problémů v reálném světě a zároveň získají buď silný matematický základ pro vědecké aplikace (v oboru Matematika) nebo základ v podnikání pro informace o řízení (v Business dráha).

Tím, že se studenti IST zaměřují na základní pojmy v počítačové vědě, jsou připraveni významně přispět ve svém oboru.

Program stáže vystavuje studenty reálným situacím, kdy získávají důvěru a zvyšují své pracovní příležitosti.

Zaměstnanost

Studenti v programu IST jsou připraveni pokračovat ve studiu na postgraduální škole, nebo vstoupit do pracovního procesu s kariérou v:

 • Programování
 • Systémová analýza a návrh
 • Správa informací
 • Systémová integrace

Hlavní body programu

 • Hlavní nebo menší možnost
 • Robustní program stáže
 • Poskytuje rozsáhlou sadu dovedností použitelnou pro širokou škálu oborů

Dovednosti

Pochopit a aplikovat hlavní informační technologie a prvky počítačového informačního systému (počítačový hardware a software, databáze, aplikační software, rozhraní člověk-počítač, sítě, telekomunikace, internet a další)

 • Řešit organizační a obchodní problémy a dosáhnout strategické a konkurenční výhody pomocí informačních technologií
 • Navrhování počítačových informačních systémů použitím procesů, metod a technik vývoje softwaru
 • Pochopit a aplikovat analytické techniky pro určování, získávání a dokumentování požadavků uživatele systému
 • Prezentovat a komunikovat práci psaním zpráv a přípravou ústních prezentací
 • Spolupracujte, pomáhejte při určování skupinových cílů a rozhodování a podporujte úsilí členů skupiny
 • Rozvíjet analytické dovednosti pro řešení problémů a kritické myšlení

Cabrini University se nachází v bezpečné komunitě krátká jízda vlakem z Philadelphia.We jsou pár minut od krále Prussia Mall největší nákupní komplex na východním pobřeží, a méně než tři hodiny od New Yorku a Washingtonu, DC

Průměrná akademická a potřebná stipendia je $ 23,000.00. Naše celkové odhadované náklady jsou $ 46,000.00. Cabrini je hodnocen jako top malá univerzita a nejlepší hodnota pro studenty s více než 35 akademickými velkými společnostmi.

Poměr studentů 16: 1

Průměrná velikost třídy 16

92% fakulty na plný úvazek má titul doktorátu nebo terminálu.

92% absolventů Cabrini je zaměstnáno, v postgraduální škole, nebo absolvování ročníku služby do 10 měsíců po ukončení studia.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds.

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds. Méně