Bakalářské studium v oboru mezinárodní obchod

Všeobecné informace

Popis programu

Připravte se na různé kariéry, které pracují ve stále globálnějším, vzájemně propojeném podnikatelském prostředí s majorem nebo minoritou v oblasti mezinárodního obchodu.

Podrobnosti o mezinárodním obchodním programu

Studenti účastnící se programu International Business budou připraveni pracovat v globální ekonomice, osvojit si teorii a praxi v oblasti účetnictví, financí, marketingu a managementu.

Díky společnému obchodnímu jádru, které integruje různé strategické oblasti podnikání, je náš akademicky stimulující program International Business relevantní pro dnešní obchodní prostředí a připravuje vás na další krok ve vaší kariéře.

Zaměstnanost

Studenti účastnící se mezinárodního obchodního programu budou připraveni pracovat v globální ekonomice, osvojit si teorii a praxi v oblasti účetnictví, financí, marketingu a managementu.

Hlavní body programu

  • Hlavní nebo menší možnost
  • Společné obchodní jádro poskytuje široký soubor dovedností

Dovednosti

  • Efektivně pracovat v mezinárodním prostředí s využitím základních obchodních dovedností
  • Pochopit mezinárodní investiční a finanční strategie
  • Prokázat interkulturní komunikaci prostřednictvím zkušeností ze studia v zahraničí, mezinárodního vzdělávání v oblasti služeb nebo mezinárodní spolupráce / praxe v praxi
  • Porozumět problematice mezinárodního managementu a strategického plánování
  • Analyzovat úlohu etického chování, dopad obchodních rozhodnutí na ostatní a úlohu, kterou hraje sociální spravedlnost v mezinárodním prostředí globální ekonomika zvládající teorie a praxe v oblasti účetnictví, financí, marketingu a managementu

Cabrini University se nachází v bezpečné komunitě krátká jízda vlakem z Philadelphia.We jsou pár minut od krále Prussia Mall největší nákupní komplex na východním pobřeží, a méně než tři hodiny od New Yorku a Washingtonu, DC

Průměrná akademická a potřebná stipendia je $ 23,000.00. Naše celkové odhadované náklady jsou $ 46,000.00. Cabrini je hodnocen jako top malá univerzita a nejlepší hodnota pro studenty s více než 35 akademickými velkými společnostmi.

Poměr studentů 16: 1

Průměrná velikost třídy 16

92% fakulty na plný úvazek má titul doktorátu nebo terminálu.

92% absolventů Cabrini je zaměstnáno, v postgraduální škole, nebo absolvování ročníku služby do 10 měsíců po ukončení studia.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds.

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds. Méně