Bakalářský hudby: důraz na výkonnost bubnu

Všeobecné informace

Popis programu

hudba

Bachelor of Music programu (BM) je 12 čtvrt plný úvazek program. Tři velké společnosti jsou k dispozici stupně BM, hudbu, hudební výroby a složení. The Music Performance major nabízí důrazy v kytara, basa, bicí a vokální. The Music Production major nabízí důraz v hudbě produkující & nahrávání a složení Major nabízí důraz na psaní písní.

buben

Buben major v LACM Zaměřuje své studie o učení svůj nástroj a naučit se hrát s ostatními. Osnovy zlepšuje motorické dovednosti, techniky a zvuku, představuje moderní rytmus koncepty a vyvíjí širokou škálu repertoáru napříč všemi styly. Kromě toho se vyvíjí moderní nahrávací studio dovedností a seznamuje studenty důležitých hudba obchodních praktik pro jakéhokoliv nezávislého hudebníka.

Osnovy buben byl vytvořen světově proslulý oddělení spolupředsedajících Ralph Humphrey a Joe Porcaro. Kurzy jsou speciálně řazeny tak, aby maximalizoval učení potenciál v celém programu. Každý kurz se schází počtu kreditů stanovených každé čtvrtletí. Každý program zahrnuje různé množství intenzivního studia: bakalářský studijní program (12 čtvrtletí), AA program (6 čtvrtletí) a diplom programu (4 čtvrtletí).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Com ... Čtěte více

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Composing for Visual Media and Music Business. Méně