Bakalářský hudby: důraz v mosazi a dechové výkonnosti

Všeobecné informace

Popis programu

hudba

Bachelor of Music programu (BM) je 12 čtvrt plný úvazek program. Tři velké společnosti jsou k dispozici stupně BM, hudbu, hudební výroby a složení. The Music Performance major nabízí důrazy v kytara, basa, bicí a vokální. The Music Production major nabízí důraz v hudbě produkující & nahrávání a složení Major nabízí důraz na psaní písní.

mosaz

LACM s hrdostí představuje svou novou dechové oddělení. Brass & Woodwind major Připravuje trubka, trombon a saxofonisty pro dobře zaoblené kariéru, která zahrnuje živé představení, nahrávací studio, složení, uspořádání a licencí. Poskytuje také pro výkonnostní příležitostí v big bandu, velkých i malých souborů a výkonnostních komba, které umožňují studentům rozvíjet své osobní zvuk jako hráč.

Týdenní master classes jsou nutné a dát studentům přístup k učit se od legendárních interpretů. Hostující vyučující jsou ručně vybral z největších jmen v ateliéru průmyslu. Naučit se dělat víc než "přežít" v tomto odvětví, přicházejí "daří" na LACM. Debutů Fall 2015 Kurzy jsou speciálně řazeny tak, aby maximalizoval učení potenciál v celém programu. Každý kurz se schází počtu kreditů stanovených každé čtvrtletí. Upozorňujeme, že (EW) úvěry Ensemble Dílenské může lišit v závislosti na zápisu na třídě. Každý program zahrnuje různé množství intenzivního studia: AA program (6 čtvrtletí) a diplom programu (4 čtvrtletí).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Com ... Čtěte více

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Composing for Visual Media and Music Business. Méně