Bakalářský scenáristiku

Všeobecné informace

Popis programu

Scénářů Stupeň čtyři roky se zaměřuje na rozvíjení znalostí žánrů, praktickou aplikaci a publikační činnosti, při budování platforem, sítí a učení dovednosti každý umělec, podnikatel potřebuje budovat své podnikání a značku.

Dozvíte se nejen řemeslo psaní, ale také naučit ovládat nástroje a techniky vybudovat kariéru jako spisovatel.

Začněte svůj první ročník s nadací ve všech formách tvůrčího psaní. Druhý ročník vás seznámí s historií a analýzu ze scénářů se zaměřením na Hollywood a globální kina s výukou na 3 zákona struktura, Copyright, Psaní pro rozpočet, provádějící výzkum, a umění na hřišti. Třetí ročník rozšiřuje studiem současného filmu a přizpůsobení se zaměřením na dokumentární a experimentální scénářů. Budete rozvíjet své dovednosti v oblasti vývoje postav a autentický dialog, zároveň učí, jak napsat recenzi filmu, synopse, analýzu skript a filmografii. Ve svém čtvrtém ročníku, můžete napsat celovečerní scénář a dotazů agenty, zatímco výzkum pobytový program pro umělce, stejně jako vypracování marketingové strategie, žádosti o grant, a rafinované sprch.

Tento stupeň je k dispozici na akademické půdě nebo online. Podívejte se níže osnov.

52232_Curricula_Screenwriting_June_2017

Obecné požadavky na přijetí

The South Gate Society studijní program vyžaduje zájemci o studium držet minimálně maturitu nebo horních středních škol vystupování zkoušku. Vzhledem k přísnému výši čtení a psaní, studenti by měli mít vysokou úroveň jazykových schopností a dovedností. Níže najdete informace o požadavcích na přijetí, Úroveň jazyka, výuka, stipendia a granty, bydlení, Residence Application, zdraví a bezpečnost, žije a pracuje v Dánsku, učení dánština zdarma, a bankovnictví.

Anglický jazyk Požadavky

Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce, a proto vyžadují, aby studenti umět v tomto jazyce. Většina úkoly budou zapsány v angličtině až do čtvrtého roku, ve kterém studenti rozhodnou zapsat své závěrečné projekty v angličtině nebo ve svém rodném jazyce.

Studenti nemusejí mít jednu z těchto testů, ale rozhodnutí, svou znalostí angličtiny by měla být na jedné z úrovní uvedených níže. Vaše úroveň English budou hodnoceny prostřednictvím osobních prohlášení a psaní vzorek v rámci aplikace. Pro dánské studenty, je zapotřebí B-úrovni.

  • IELTS (International English Language Testing System) - Výhodný je celková jemnost 6,5, s ničím nižším než 5,5 v žádné z podkategorií.
  • TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka) - Minimální počet bodů z 85 na testu na bázi internetu bez skóre nižší než 80 podkategorií.

Doložené svědectví o znalosti anglického jazyka

The South Gate společnost si vyhrazuje právo vyžádat si další dokumentaci znalostí angličtiny žadatele podle § 9 dánského ministerská vyhláška č. 1212 ze dne 17. prosince 2012 o přístupu, zápisu a nechat atd Tato dokumentace musí být složena z jedné z anglických výše uvedených zkoušek, jakož i pohovor.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The South Gate School is the first, four-year Creative Writing School in Denmark and it opened in August 2014.

The South Gate School is the first, four-year Creative Writing School in Denmark and it opened in August 2014. Méně