Proč studovat bakalářský politiky, filozofie a ekonomie (vyznamenání)

Tento 4 roky Program nabízí integrované, interdisciplinární pohled, který kombinuje širokou a tvrdý trénink v základech politiky, filozofie a ekonomie. Posluchači se seznámí s poznatky ze všech třech disciplínách a budou mít za úkol s zkoumání současných i budoucích globálních výzev. Tento program bude vybavit absolventy s všestrannými schopnostmi řešit složité a náročné problémy kreslení na historické, sociální, politické a ekonomické vědomostní základny.

Na konci roku 3, studenti mohou vybrat specializovat v jedné disciplíně, vydělávat major v politice, filozofii či ekonomie. Studenti budou mít také možnost účastnit se odborných stáží na předních agentur, a to jak v Austrálii av zámoří a studovat na semestr na jedné z našich prestižních mezinárodních partnerských univerzitách.

Studenti žádají ke změně programu a / nebo podání žádosti o úvěr na základě předchozích studií by měl požádat o radu Fakulty podnikohospodářské, ekonomie a práva. Upozorňujeme, že vzhledem k nezbytným předpokladem požadavkům povinných předmětů, může trvat déle, než se předpokládalo pro studenty s úvěry dokončit programové požadavky.

Vstupní požadavky

Předpoklady

Queensland Rok 12 (nebo ekvivalent) angličtina, matematika B nebo C.

anglické odborné způsobilosti

IELTS celkově 6,5; čtení 6; psaní 6; mluvení 6; poslouchá 6. U ostatních Anglické jazykové znalosti testy a skóre schválených pro UQ, přečtěte si politiku anglické odborné způsobilosti níže.

S cílem získat vstup do akademického programu na UQ, budete muset prokázat, že máte odpovídající úroveň znalosti anglického jazyka.

Pro splnění požadavků anglické jazykové znalosti na UQ, musíte prokázat jednu z následujících možností:

 • skóre odpovídá čtyřem semestry pořádný úspěch v Queensland studií úřadu angličtiny, angličtina pro žáky ESL nebo australské nebo mezinárodní ekvivalent. Méně než čtyři semestry lze uvažovat o některých programů.
 • alespoň 6,5 celkové a minimálně 6,0 v každém dílčím pásmu Mezinárodního Testing System anglického jazyka (IELTS) nebo rovnocenný test. Některé programy mají vyšší nároky na znalosti anglického jazyka; viz jednotlivé programové požadavky.

Jiné rovnocenné zkoušky, jako je například Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) a Pearson Test z angličtiny (PTE) Akademický jsou rovněž přijímány, a další kvalifikaci a zkušenosti mohou být také považována.

Studium v ​​zahraničí a příchozí Exchange studenti jsou povinni pouze k uspokojení celkové skóre (např 6,5 IELTS nebo TOEFL 87 nebo 64 PTE).

Vízové ​​povinnosti

Zahraniční studenti, kteří jsou přijaty do prezenční formy studia v bakalářských politiky, filozofie a ekonomie (vyznamenání) jsou způsobilé žádat o australské studentské vízum.

Australská vláda zjednodušila proces podávání žádosti o vízum. Nyní všichni zahraniční studenti žádat o studentské vízum (podtřída 500).

Existuje celá řada požadavků, musíte splňovat před udělením víza. Zjistěte více o vyřizování žádostí o vízum.

Struktura programu

Kurzy

Nabízené kurzy v bakalářském politiky, filozofie a ekonomie (vyznamenání) jsou uvedeny v seznamu kurzu. Každý kurz je přidělen určitý počet jednotek (#). Standardní prezenční studium zatížení je 8 jednotek za semestr.

Pravidla programu

Pravidla Program vysvětlit, co je nutné k dokončení bakaláře politiky, filozofie a ekonomie (vyznamenání). Tyto požadavky zahrnují celkový počet jednotek, které je třeba dokončit, aby absolvent.

Chcete-li mít vaše udělen titul, je také nutné, aby v souladu s Všeobecnými zakázky pravidel. Všeobecná pravidla pro zadání zakázky, spolu s ostatními politikami a nařízeními, lze nalézt na stránce univerzita Rules.

Úspěchy

Vyznamenání se uděluje všem absolventům tohoto programu. Vyznamenání se uděluje v následujících tříd:

 • třída I
 • třída IIA
 • třída IIB
 • třída IIIA
 • třída IIIB

Majors

Níže je uveden seznam velkých společností jsou k dispozici v bakalářském politiky, filozofie a ekonomie (vyznamenání).

Po přechodu budou všechny obory, duální majoři a rozšířené majoři jste dokončili být uveden na studia certifikátu.

ekonomika

Ekonomie je věda o rozhodování. Jako jednotlivci, obce, firmy a vlády, které čelíme volby každý den, zvážení nákladů a přínosů našich rozhodnutí. S pokračující dynamice globalizace, vývoje, ekonomické / finanční / kulturní integrace a zvyšující se tlak na ekologické udržitelnosti, ekonomika zůstává klíčovým prvkem. Ekonomika určuje velkou část dnešní společenské a politické krajiny a studenti vyškolení v této oblasti jsou mimořádně dobrou pozici, aby hrály vedoucí úlohu v budoucím směru obchodu, státní správy a společnosti.

FILOZOFIE

Filozofie zkoumá základní problémy, jako je rozsah a limity lidského poznání, konečný složky reality, zdroje hodnoty a závazek a povahu správná úvaha. To vše začalo s pokusy odpovědět na dvě zdánlivě jednoduché otázky: Co můžeme vědět? A jak bychom měli žít? Filosofie si klade za cíl, aby vás naučí, co si myslet, ale jak si mám myslet. UQ nabízí nejen studentům jediným akreditovaným filozofie obor Queensland, ale také poskytuje studentům možnost studovat s mezinárodně uznávanými filosofů v prostředí s intenzivním výzkumem, přes šíři oboru. Důrazem na klíčovou úlohu, kterou kritické myšlení hraje ve zdravé společnosti, hlavní vybavuje studenty plněji se podílet na vedoucích pozicích v širší komunitě.

politika

Politika zahrnuje studie o politických strukturách, procesech a politik v Austrálii, stejně jako ostatní společnosti, současné hudby nápady, ideologie a teorie, které určují rámec pro politické rozhodování a organizačních a diplomatické přístupy ke spolupráci a řešení konfliktů v mezinárodním systému , Studie na politologii vám poskytne detailní znalosti disciplíny v dílčích provazců a jak mohou být začleněny do širšího chápání klíčových politických procesů.

Profesionální členství

Absolventi mohou mít nárok na členství s těmito profesními organizacemi:

 • Australský Computer Society
 • Australský Human Resources Institute
 • Australasian Ústav bankovnictví a financí
 • Australian Institute of Management
 • Australský Marketing Institute
 • Ekonomická Society of Australia
 • Market Research Society of Australia
 • Cenné papíry Institute of Australia

souběžné diplomy

Souběžné diplom je kvalifikace diplom úrovně (AQF 5), které můžete studovat po boku svého bakalářského programu.

Všechny diplomy jsou tvořeny z 16 jednotek. Můžete rozšířit tyto jednotky po celou dobu svého bakalářského programu, nebo si může splnit tyto jednotky ve zrychleném období.

Souběžná diplomy jsou k dispozici v:

 • JAZYKY
 • hudební vystoupení
Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z The University of Queensland »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Led 2020
Duration
4 let
Denní studium
Price
36,336 AUD
Orientační roční poplatek 2017.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date