Bakalářský inženýrský design

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Vítejte v programu Design Interior na High Point University . Umístěný na škole umění a designu, stejný důraz je kladen na obchodní a obytný design, vzhledem k našemu dlouhodobému vztahu s High Point trhu a národně uznávanými vedoucími konstruktéry. Kurikulum zdůrazňuje kritické a kreativní myšlení, integraci kurzových modulů a příležitostí pro stáže a studium v ​​zahraničí.

Požadavky na přijetí (účinný podzim 2018)

High Point University uznává, že mnoho studentů se z různých důvodů rozhodne neprovádět kurzy výtvarného umění / designu nebo nemají přístup k výtvarným / designovým kurzům na střední škole. Katedra bytového a interiérového designu proto vytvořila tři diagnostické kurzy pro své dva odborné programy, které představují studentům základy historie a teorie (např. Prvky a principy návrhu), návrhový proces a příležitost tyto informace aplikovat vstupní studio, které se zaměřuje na tvůrčí trojrozměrné řešení problémů. Po dokončení těchto tří kurzů (INT 1100, 1220, 1280) musí studenti předložit portfolio své práce, než budou formálně přijaty do jednoho z hlavních. Před úspěšným dokončením přehledu portfolia se studenti, kteří mají zájem o ID a VMD, nacházejí v podmíněném stavu, jak je uvedeno v označení předregistračního a pre-VMD registrátora.

Pro Portfolio Review studenti předkládají portfolio práce, která se skládá z vybraných projektů z prvotřídních kurzů nadace. Fakulta hodnotí kvalitu portfolia práce spolu s profesním chováním studenta (účast, pracovní etika, schopnost přijímat konstruktivní kritiku) a celkově GPA. Program nemá kvótu a může přijímat všechny studenty, kteří splňují standardy oddělení. Je však nepravděpodobné, že by studenti mohli projít Portfolio Review, pokud žadatel má pod kumulativní GPA 2,5 nebo stupně C- nebo nižší, je přijato v některém ze tří základních kurzů. Student, který neprojde žádným ze tří základních kurzů, nemůže žádat o přijetí do magisterského studia. Studenti mohou znovu absolvovat předmět a znovu přijmout příští jaro pro přijetí na podzim; Studenti se však na program více než dvakrát nepodílí.

Po formálním přijetí do magisterského studijního programu musí studenti získat ve stupních C nebo vyšších ve všech požadovaných specializovaných kurzech, aby mohli v programu postupovat. Chcete-li absolvent s BS v designu interiéru nebo BS v vizuálním Merchandising Design, studenti musí mít celkový GPA 2,0 nebo vyšší podle požadavků univerzity.

Návrh interiéru je jedním z nejvýznamnějších společností HPU

 • Studenti mají výhradní přístup a dlouhodobé vztahy s High Point International Home Furnishings Market
 • Vystavení všem aspektům designu dává studentům obchodovatelnost zaměstnavatelům a flexibilitu na pracovišti, což je dokonalým kandidátem na propagační akce a boční pohyby
 • Studenti mají možnost absolvovat certifikát designu od Institutu Lorenzo de 'Medici ve Florencii, Itálie
 • Studenti mají přístup k špičkovým vedoucím v oblasti designu a poskytují jim příležitost k interakci s odborníky z oboru
 • Kurikulum je rozděleno do čtyř částí: povolání interiérového designu, designové komunikace, společenského a kulturního průzkumu a stavebních technologií a studia
 • Studenti absolvují bakalářské studium vědy
 • Program pro návrh interiérů má CIDA akreditaci a splňuje požadavky na vzdělání pro praktiky návrhářů, kteří žádají o provedení zkoušky NCIDQ

Komplexní výsledek

Jako uznání potřeb průmyslu, klíčových kompetencí HPU a našeho regionálního akreditačního orgánu, jižní asociace vysokých škol a škol, identifikovala fakulta jediný a komplexní výsledek.

Absolventi programu Bachelor of Science in Interior Design mají dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšné splnění požadavků na práci na vstupních pozicích v interiérovém designu.

Fakulta určila 6 programových cílů, které jsou pro studenty nezbytné pro dosažení výše uvedeného výsledku. Budou demonstrovat schopnost:

 1. Definujte problém, protože se týká oblasti interiérového designu.
 2. Zapojte se do předběžného výzkumu, který demonstruje schopnost shromažďovat a analyzovat relevantní informace, vyhodnocovat problémy a stanovovat priority.
 3. Prozkoumejte a vytvářejte kreativní řešení prostřednictvím systematického a koordinovaného designového procesu, který integruje funkční a estetické obavy.
 4. Zdůvodňovat a obhajovat návrh řešení, která se týkají příslušných kritérií odvozených z problému / programu nebo větších pojmů, které uznávají osvědčené postupy nebo inovace (např. Sociálně-ekonomické, udržitelnost, globální problémy).
 5. Povězte (písemně, graficky, ústně) záměr profesionálním způsobem, který je pro publikum vhodný.
 6. Využijte životních dovedností, abyste zvýšili produktivitu, flexibilitu, přizpůsobivost a kolegiality (prezentace, vedení, řízení času, závazek, celoživotní studenti, zvědaví mysli).

Bezkonkurenční přístup na trh s nábytkářskými výrobky High Point

Nachází se v jedné z největších metropolitních oblastí v Severní Karolíně, High Point University má přímé vztahy s komunitou a mnoha podniky v okolí, které nabízejí stáže v interiéru. Studenti mají také přístup k High Point Furniture Market, přední světové výstavě nábytku a designu, která se koná dvakrát ročně během podzimních a jarních semestrů. Trh s nábytkářskými výrobky High Point nabízí studentům jedinečnou příležitost spojit, pracovat a učit se spolu s předními odborníky z celého světa.

Co mohu dělat s diplomem v interiéru?

Absolventi HPU se stupněm v interiéru mají v současné době kariéru v:

 • Návrh pomocí počítače
 • Komerční interiérový design
 • Návrh zdravotnických zařízení
 • Projektování pohostinství a zábavy
 • Správa obchodů
 • Bytový design interiéru
 • Maloobchodní design
 • Správa maloobchodních prodejen

Požadavky na kurz

Umělecká škola

BS v interiéru
Hlavní požadavky

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around ... Čtěte více

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around you-you'll be expected to become an active citizen. Méně