Popis:

  • Příprava vysoce kvalifikovaných bakalářů v oblasti projektování, výstavby a provozu staveb a staveb, organizace stavební výroby.
  • Odborné vzdělávání absolventů v souladu se současnou úrovní stavebního inženýrství a technologie, formování technicky kvalifikovaných odborníků.

Cíl programu:

Poskytování odborného profilování vysokoškolského vzdělávání v rámci tohoto programu umožňuje absolventům provádět výzkumné a vývojové činnosti při tvorbě konkurenceschopných strojírenských výrobků; rozvíjet efektivní technologické výrobní a opravárenské operace strojírenské výroby a zařízení; udržet vysoce efektivní fungování technologických procesů pro strojírenskou výrobu, systémy automatizace, řízení, kontroly, diagnostiky a testování výrobků; mít univerzální a subjektově specializované kompetence usnadňující sociální mobilitu a stabilní poptávku na trhu práce.

Požadavky na přijetí:

  • Národně uznávaný certifikát nebo diplom ve všeobecném (úplném) vzdělávání nebo středním odborném vzdělávání.
  • Úspěšné složení přijímacích zkoušek.

Vzdělávací základna (partneři):

Sdružení "Regionální samoregulační organizace stavitelů severního Kavkazu"; Úřad pro správu městského hospodářství, Správa průmyslových staveb, Řízení stavebního dozoru stavebního a bytového dozoru, AO projekt "Stavropolkommunproekt", OOO "StavGeoStroy", OOO "Evilin-stroy2", OOO "Stroitelnoye upravleniye-2", OOO "Stavropol of \ t "Skupina firem" RusGazEngineering ". Je zde možnost praktického školení v místě trvalého pobytu studenta. rezidence.

Kariérní možnosti:

"Regionální samoregulační organizace stavebníků na severním Kavkaze"; Výbor správy městského hospodářství, Průmyslová správa okresu, Řízení stavebního dozoru stavebního a bytového dozoru, Projektový ústav JSC "Stavropolkommunproekt", LLC "StavGeoStroi", LLC "Evilin-stroi 2", LLC "Stroitelnoe upravlenie-2", Institut LLC architektury a rozvoje měst v regionu Stavropol ", LLC" Milana ", LLC" Stroy-Ka "(Stavropol), LLC" Komplekt-Gips ", CJSC" Skupina společností "RusGazEngineering".

Pozice: stavební inženýr, specialista, mistr, vedoucí pracoviště, hlavní inženýr, inženýr oddělení kvality staveb, konstruktér, hlavní projektant, inženýr budov a provozů zařízení.

Program se vyučuje na:
Ruština
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z North-Caucasus Federal University »

Poslední aktualizace June 29, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
2,500 EUR
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date