Bakalářský titul z oboru Business Administration s titulem z počítačových informačních systémů

Všeobecné informace

Popis programu

Hlavní obor počítačových informačních systémů zahrnuje studium a analýzu informací organizace a návrh systému shromažďování a zpracování informací pomocí počítačů. Studenti se zaměří na výpočetní techniku, informatiku a další informační systémy.

Pittsburg State University nabízí studentům v programu Computer Information System dvě odlišné oblasti důrazu: Information Assurance a Computer Security a Design systému.

Důraz na zabezpečení informací a počítačovou bezpečnost

Information Assurance a Computer Security se zabývají rostoucí potřebou zajistit ochranu informací, které jsou uloženy a zpracovány počítačovými systémy a komunikovány pomocí moderních komunikačních sítí.

Základ programu začíná pochopením úlohy informací v současné společnosti, technologických prostředků pro ukládání, přenos a generování informací a důležitost zajištění toho, aby informace byly přesné, důvěrné a dostupné.

Důraz na design systému

Program Systémový design na Pittsburg State University navazuje na bakalářský studijní program, který poskytuje environmentální povědomí o roli informací ve firmě a kombinuje ji s programem informačních systémů, který poskytuje solidní technologický základ, který připravuje studenta na kariéru. v oblasti počítačového programování, návrhu a analýzy systému, programování a správy databází a podpory informačních technologií.

Coding

Možnosti kariéry

Absolventi programu jsou kvalifikovaní pro mnoho rolí, včetně:

 • Průmyslový programátor
 • Specialisté na podporu informačních technologií
 • Programátor
 • Počítačový systémový analytik
 • Správce počítačového informačního systému
 • Provozovatel počítačového informačního systému
 • Administrátor databáze
 • Správce síťových a počítačových systémů
 • A mnoho dalších

aplikace

Pokud nesplníte některý z garantovaných požadavků, stále se doporučuje, abyste se přihlásili. Vaše přihláška bude zkontrolována individuálně.

 • Při zahájení vaší žádosti o přijetí na Pittsburg State University prosím všimněte následujících funkcí naší on-line přihlášky:
 • Online aplikace je navržena tak, aby vám umožnila postupovat podle plánu. Doporučujeme vám dokončit proces na jednom sezení, ale pokud to není možné, můžete po uložení kterékoli části ukončit a později se vrátit a dokončit zbytek.
 • Pokud máte dotazy týkající se části aplikace, klikněte prosím na položku poblíž. Zobrazí se pole s dalšími informacemi o dané položce.
 • Každá část aplikace je uvedena na levé straně obrazovky. Tlačítko Pokračovat ve spodní části každé obrazovky uloží informace, které jste vyplnili v této sekci, a přesune vás do další části.
 • Po dokončení sekce se vedle této sekce objeví a. Do dokončené sekce můžete přidat další informace.
 • Žádost o přijetí nemůže být podána, dokud nejsou vyplněny všechny oddíly.
 • Než bude žádost zpracována, je třeba uhradit poplatek za žádost.
 • Pokud se ucházíte o začátečníka hledajícího titul, ujistěte se, že máte kopii přepisu na střední škole nebo jiný výpis z vaší školní docházky, včetně GPA a kurzových stupňů. Nebudete moci přesně vyplnit svou žádost bez těchto informací snadno dostupných. Žadatelé musí uvést kurzy, známky, kredity a výsledky testů aplikace, kterou bude úřad přijímání používat k přijímání prvotních rozhodnutí o přijetí. Na vyžádání budou pro ověření vyžadovány oficiální přepisy a výsledky testů.
 • Žádost o přijetí a stipendia musí být vyplněna a předložena spolu se všemi požadovanými přepisy a dodatečnou dokumentací do 1. února (nebo do 15. prosince pro studenty převodu začínající v jarním semestru), aby byli způsobilí pro přijímací stipendia. Přijímací stipendia budou udělena v závislosti na financování. (Informace, které uvádějí sami, nejsou pro účely stipendia přijímány).

Náklady

Cenová dostupnost, kterou potřebujete. Flexibilitu, kterou chcete. Náš program Paušální výuka umožňuje studentům na plný úvazek (zapsaným do nejméně 12 kreditních hodin) a postgraduálním studentům (zapsaným do 9 nebo více kreditních hodin) platit jednorázový kurz bez ohledu na celkový počet získaných kreditů. Chcete prozkoumat téma mimo hlavní obor nebo absolvovat další kurzy, které vám pomohou urychlit datum ukončení studia? Díky naší paušální sazbě to můžete udělat bez zaplacení dalšího školného. Ať už berete 10 hodin nebo 20 hodin, platíte stejnou sazbu.

Státní školné a náklady za semestr (akademický rok 2019-2020)

Školné (paušální částka, včetně školného) 3 669 $
+ Knihy a spotřební materiál (odhad) 500 $
+ Rezidence Hall Living (odhad) 3 998 $
Celkem za semestr (odhad)
Akademický rok celkem * (odhad)
8 167 dolarů
16 334 $

Mimoškolní výuka a náklady za semestr (akademický rok 2019-2020)

Školné (paušální částka, včetně školného) 9 341 $
+ Knihy a spotřební materiál (odhad) 500 $
+ Rezidence Hall Living (odhad) 3 998 $

Celkem za semestr (odhad)
Akademický rok celkem * (odhad)

13 839 $
27 678 $

Mezinárodní výuka studentů a náklady za semestr (akademický rok 2019-2020)

Školné (paušální částka, včetně školného) 18 682 $
+ Nemocenské / úrazové pojištění - 12měsíční pojištění (požadováno) 1,772 $
+ Knihy a spotřební materiál (odhad) 1 000 $
+ Náklady na bydlení (odhad) 7 996 $
+ Orientace a shoda se SEVIS 80 dolarů
Akademický rok celkem * (odhad) 29 530 $


Stipendia a finanční pomoc

Pitt State nabízí svým studentům mnoho příležitostí pro stipendia a finanční pomoc. Chápeme, že jako student byste se měli soustředit na učebnu a ne na papírování. Odborníci z naší finanční pomoci studentům jsou tu, aby vám poskytli informace, které potřebujete, abyste se mohli rozhodnout o finanční pomoci. Téměř 80 procent studentů Pitt State dostává nějakou finanční pomoc, včetně:

 • Granty: pomoc, která nevyžaduje vrácení
 • Stipendia: ceny pro studenty, kteří prokázali vynikající akademický úspěch nebo splňují specifická kritéria, která nevyžadují splacení
 • Zaměstnání: asi 10% našich studentů je zaměstnáno v kampusu
 • Půjčky: půjčky mohou být poskytovány rodičům a / nebo studentům a musí být splaceny

V mnoha případech vám mohou naši odborníci v oblasti finanční pomoci pomoci spojit tyto možnosti do osobního balíčku, který vyhovuje vašim individuálním potřebám. Výše pomoci, kterou obdržíte, závisí na očekávaném příspěvku vaší rodiny na vaše vzdělávací náklady. Je důležité získat žádosti brzy - přijímací stipendia pro začínající nováčky a studenty transferu se udělují podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“, dokud není vyčerpáno financování. Přihlášky do podzimního semestru jsou splatné 1. února a 15. prosince pro jarní semestr. Termín splatnosti v těchto termínech:

 • Žádost o přijetí
 • Stipendijní aplikace
 • Veškerá požadovaná dokumentace (informace o sobě hlášené informace nejsou pro účely stipendia přijímány)
Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Méně