Bba

Všeobecné informace

Popis programu

Náš Bachelor of Business Administration v řízení (BBA) poskytuje studentům nezbytné vědeckého vzdělávání v základních a aplikovaných aspektech podnikové ekonomiky, organizace a řízení. Fakulta poskytuje konkurenční míru plně v angličtině, která vám umožní rozvíjet odborné dovednosti potřebné v organizacích pracujících na světových trzích.

TC

Absolventi tohoto stupně získat znalosti a dovednosti potřebné k vytvoření, přímé, posuzovat a hodnotit všechny typy podniků a ve všech odděleních (nákupy, výroba, logistika, kvalita správy, účetnictví, auditu, finance, lidské zdroje, prodejní , marketing, atd.). Tento stupeň také umožňuje svým držitelům pracovat jako ekonomů v technických ekonomických oblastech veřejné správy. Naši absolventi mohou vybrat a spravovat informace, identifikovat růst a tržní příležitosti, přidělování zdrojů v rámci organizací, motivovat jednotlivce a týmy, se ztotožní s stanovených cílů a vyhodnocení výsledků.

Možnosti Kariéra

Absolventi Business Management a správa může pracovat v různých oblastech v rámci organizace, a to zejména v těch, kde je mezinárodní rozměr má klíčový význam. Stupeň v Business Management a správa poskytuje studentům dovednosti potřebné provést jakýkoli druh podnikatelské činnosti, z vytvoření malého podniku (podnikatel) k rozvoji řídících aktivit na nejvyšší úrovni (finanční řízení, obchodního řízení, regulátory , řízení lidských zdrojů, atd.). Budete také získat dovednosti potřebné pro hodnocení a kontrolu podniků, pro bankovní a další finanční společnosti (hospodaření s finančními prostředky, akciových trhů, posouzení kvalifikace, etc.), jakož i přípravu potřebné pro přístup pracovních míst veřejné správy v souvislosti s obchodní management (stát ekonom, veřejné finance, management nemocnice, magistráty, atd.).

Požadavky

  • Důkaz o ukončení středoškolského vzdělání (high-maturitu nebo GED).
  • Program je otevřen všem národnostem. Nicméně, protože médium je angličtina, uchazeči, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny budou potřebovat minimální TOEFL skóre 550 (nebo ekvivalent).
TC

Studijní krát

Program je vyučován výhradně v angličtině a probíhá v areálu Thongsook College v Bangkoku.

Naše kurzy jsou vyučovány na akademické půdě a jsou nabízeny ve všední dny a víkendy s PRUŽNOSTI o účasti na vysokou školu v průběhu semestru akademického roku přestávky. Studenti jsou povinni splnit 45 hodin tváří v tvář třídy docházky, která zahrnuje účast na seminářích, prezentace, skupinové práce, projekty, ve své třídě výzkum, polní cesty, průběžné i závěrečné zkoušky, jakož i výzkum papír literární rešerše.

Struktura kurzu:

Plné Kurz se skládá ze 124 kreditů.

Poslední aktualizace Pro 2016

Informace o škole

Over the years, since it's foundation, Thongsook College has been engaged in providing quality education and services to it's stakeholders and to maintain high quality academic standards.

Over the years, since it's foundation, Thongsook College has been engaged in providing quality education and services to it's stakeholders and to maintain high quality academic standards. Méně