Bs počítačové vědy

University of Denver

Popis programu

Read the Official Description

Bs počítačové vědy

University of Denver

BS Computer Science

Computer Science zahrnuje teorii a techniky, pomocí níž se informace zakódované, uložené, byly sděleny, transformovány, a analyzovány. To se zabývá teorií algoritmů (to znamená, že účinné postupy nebo programy), se strukturou jazyků pro vyjádření algoritmů, a s návrhem algoritmů pro řešení praktických problémů. Hlavním zájmem je studium počítačových systémů (hardware a software) pro automatické provádění těchto algoritmů.

Oddělení informatiky na univerzitě v Denveru nabízí bakalářský titul v oboru počítačových věd. Stupeň je silně založen v matematice a, ve skutečnosti, bude student automaticky získat dostatek kreditů pro nezletilé v matematice. Požaduje se jedno další menší. Druhá menší, může být v jiné zemi než matematiky nebo informatiky disciplíny.

Celkem kreditních hodin

183 čtvrt hodiny.

CURRICULUM

Studenti mají zájem v BS informatiky bude muset dokončit osnovy nastíněný ve Věstníku.

Ukázkový program

Vzhledem k tomu, existuje mnoho variant tohoto plánu, by studenti měli vybrat si své vlastní rozvrh v konzultaci s akademickým poradcem z oddělení informatiky. Vzorek také uvádí volitelné předměty, které mohou být přijata, aby rozvíjet odborné znalosti v jedné z výzkumných koncentrací oddělení.

Pouze dva COMP volitelných jsou zapotřebí v ročníku, ale často sekvence začne na podzim, takže to může být nejlepší, aby se ty dva během podzim / zimovišť.

Všechny volitelné předměty, zejména matematiku a COMP volitelné předměty, by měly být vybrány v úzké spolupráci s akademickým poradcem z odboru informatiky. Kurzy pro non-matematického nezletilé osoby by měly být vybrány na základě konzultací s akademickým poradcem z oddělení, v němž je nezletilý podáván.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Stipendia

Škola inženýrství a informatiky je štěstí, že jsem dotoval stipendia k dispozici pro kvalifikované studenty.

Jak se kvalifikovat

Stipendia jsou udělovány založeny především na potřebu, jak je stanoveno v bezplatná aplikace pro Federální pomoci studentům (FAFSA) a zásluh. Někteří dárci mají stanoveny specifické požadavky na příjemce svých stipendií.

Jak se přihlásit

Tím, že přijat na University of Denver, budete automaticky považovány za tyto stipendia. Aktuální resortní stipendia patří:

  • Computer Science Stipendium
  • Deans Vysokoškolák stipendium

Příjemci stipendií mohou plnit své dárce na výroční bakalářském Scholarship recepci.

OCENĚNÍ a vyznamenání

Značka většinu svého vysokoškoláka zkušeností v stimulující akademické a sociální komunity. Pokud budete přijati do Fakultní Honors Program, budete se těšit malé třídy a úzkou komunitu o soukromé vysoké školy spolu s příležitostí a zdrojů výzkumné univerzity.

STUDOVAT V ZAHRANIČÍ

Zařadil v první pětce na počet studentů studovat v zahraničí, University of Denver je známý pro jeho dopadu studenti dělat v mezinárodním měřítku. Na oddělení informatiky, sdílíme závazek univerzity k mezinárodním učení a silně podporovat naše studenty k účasti v programech studovat v zahraničí.

Cherrington Global Scholars Program

Prostřednictvím Cherrington globálního programu Scholars, univerzita primární studijního programu, můžete studovat v zahraničí po dobu asi stejnou cenu jako termín v DU.

Naplánujte si studium v ​​zahraničí zkušenosti opatrně. Zde je pár věcí, aby zvážila:

  • Oddělení Učební osnovy počítačová věda byla navržena pro vás, aby dokončit své studium za 4 roky.
  • Chcete-li zůstat na čtyřleté maturitní cesty, budete muset být "na dobré cestě" s vaší studijní program v době, kdy necháte pro studium v ​​zahraničí, a možná budete muset studovat na instituci, která poskytuje rovnocenné kurzy.
  • Instituce, které nabízejí potřebné kurzy jsou omezené, se liší v závislosti na stupni a mohou se měnit z jednoho roku na druhý.

Pro více informací o Cherrington Global Scholar programu, obraťte se na akademické poradce.

TRANSFER STUDENTI

Vítáme studenty přenosu na Vysoké škole inženýrství a informatiky a mají mnoho studentů, kteří k nám přicházejí ze škol v USA iv zahraničí.

První krok

Navštivte vysokoškolák student převodu webové stránky a přečíst normy pro přijetí, stejně jako DU přenosu Matrix. Matice a revize standardů přijímacích vám pomůže s hladkým 2 + 2 akademické přenosu plánu z některého z Colorado vysoké školy komunity.

Druhý krok

Plán setkání s přenosem přijetí a zástupců výpočetní techniky Katedra mluvit o své specifické zájmy. Budou vám další informace o procesu přenosu a požadavky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Denver, Colorado
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu