BSC (Hons), ekologie a řízení ochrany stupeň

Všeobecné informace

Popis programu

BSc (Hons) Ekologie a ochrana řízení Titul

Tam je rostoucí potřeba moderního managementu pro kvalifikované absolventy ekologů s akademickým poznání zakotveného v poli zkušenosti a příslušných identifikačních druh dovedností ochrany.

BSc (Hons) v ekologii a řízení zachování programu používá vědecký přístup k řízení přírodních zdrojů, ochranu a udržitelnost a má celkovou téma aplikované ekologické vědy.

Výuka a učení

Kurz je zaměřen na podporu nezávislé myšlení a analýzu se studenty, kteří provádějí projekty vyšetřovací stylu. Budete rozvíjet ekologické odborné znalosti, které vám umožní řešit problémy zachování v poli, být schopen navrhovat plány řízení a aby účinně realizovat.

Základní obsah věda stupně zahrnuje:

  • Biologické a ekologické vědy
  • Konzervace
  • Wildlife Habitat a management

Kurz navazuje na akademie stávajících vazeb a vztahů s průmyslem při zajištění absolventi jsou vybaveny tak, aby splňovaly výzvy budoucnosti, jako jsou ty, které je uvedeno v biologické rozmanitosti 2020.

Metody a výzkumu příležitosti

Posouzení bude jak formativní i sumativní v celém programu. Dílčí test umožní rozvoj dovedností a potenciál pro vás rozvíjet i výzkum a studijní dovednosti, stejně jako technické a předmět specifické znalosti.

K dispozici je široká škála sumativního hodnocení použité v průběhu, včetně písemných prací, projektových zpráv založených na praktických portfolií podle, prezentace, laboratorní zprávy, otevřené a uzavřené vyšetření.

Co stupně budu potřebovat?

GCSE Matematika a angličtinu na platové třídy C nebo vyšší, nebo L2 Funkční schopnosti v matematice a angličtině.

  • Tři Level projde, včetně dvou v platové třídy C nebo nad - jedna úroveň C by měly být ve vědě
  • nebo BTEC Extended diplom na DMM
  • City & Guilds nebo Ext. Diplom za zásluhy s minimálně šesti bloků v vyznamenáním nebo vyšší
  • nebo profilu zásluhy v příslušném kurzu Access s 45 kreditů na úrovni 3

Tam, kde to povede mě?

Mnoho absolventů postupovat od tohoto kurzu do zaměstnání v rámci odvětví zachování / ekologie, včetně pozic v managementu stavebních prací, poradenské činnosti, s vládními orgány, jako Natural England a s nevládními organizacemi.

Kurz bude také připraví pro postgraduální studium a někteří studenti se rozhodnou postupovat na absolventa a dále poté, co dokončí svá studia na Sparsholt. Tento kurz se bude rozvíjet dovednosti existujícího praktického lékaře provozovat své vlastní podnikání úspěšně.

Poslední aktualizace Bře 2015

Informace o škole

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... Čtěte více

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. Méně