Bsc (hons) finance a investice s rokem v průmyslu

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Kent Business School poskytuje vysoký standard podnikového vzdělávání a je největší školou na univerzitě v Kentu. Náš akademický výzkum a spojení s globálním obchodem informují naše vyučování a zajišťují učební plán, který je jak přísný, tak současný. Jsme první 20 britská obchodní škola pro naše akademické vyučování a spokojenost studentů.

Naše studijní program

Tento čtyřletý program vás připravuje na kariéru v celé řadě odvětví, včetně finančního řízení, investičního bankovnictví a obchodování s akciemi. Ve svém prvním roce studujete finanční účetnictví, analýzu dat, statistiky, finanční trhy a nástroje, ekonomiku pro podnikání a kvantitativní metody financování. To vám dává důkladnou znalost základních principů financí a investic.

Ve svém druhém a posledním roce prohloubíte své znalosti a zaměřujete se na specializovaná témata. Široká škála možností umožňuje vybrat si moduly, které vás zajímají: zahrnují oblasti financování firem, investiční analýzy, finanční ekonometrie, správu portfolia, obchodní právo a zaměstnanecká práva.

Prvky praktické práce jsou prováděny ve finančním laboratoři pomocí virtuální obchodní platformy Bloomberg. Teorie, kterou se učíte ve třídě, můžete aplikovat na skutečné situace, přístup k tržním datům a jejich využití prostřednictvím případových studií a on-line databází.

Rok v průmyslu

Jako součást tohoto titulu si vezmete povinně placené obchodní umístění mezi druhým a posledním ročníkem. Umístění trvá nejméně 44 týdnů a začíná mezi červnem a zářím po vašem druhém ročníku. Umístění pomáhá rozvíjet své dovednosti a znalosti a pomáhá vám v posledním ročníku studia.

Zjistěte si další informace o ročníku stáže v Kent Business School.

Extra aktivity

Kent Business a Kent Enterprise jsou dvě z našich studentských společností. Jejich aktivity zahrnovaly události s hostujícími řečníky z průmyslu a podporu začínajícím podnikatelům.

Kent Business School také dělá speciální akce a schémata. Mohou zahrnovat:

 • workshopy a semináře
 • obchodní výzvy
 • podnikové iniciativy, včetně podnikové cesty start-up
 • síťové události.

Profesionální síť

V Kent Business School se pyšníme silou našich globálních vztahů. Patří sem odkazy na:

 • BBC
 • Barclays
 • Cummins
 • IBM
 • KPMG
 • Bank of England
 • Rada okresu Kent.

Kent Business School má také vynikající vztahy s obchodními školami v celosvětovém měřítku, včetně Číny, Hongkongu, Francie, Německa, Španělska, Finska a Itálie.

Nezávislé žebříčky

V Národním průzkumu studenta 2017 bylo více než 84% studentů účetnictví v závěrečném roce spokojeno s celkovou kvalitou svého kurzu.

Pro vyhlídky na absolventy, účetnictví a finance v Kentu získaly 8. místo v příručce The Guardian University Guide 2018.

Studenti, kteří absolvovali Kent v roce 2016, byli 93% v práci nebo další studium do šesti měsíců (DLHE).

Výukový rámec excelence

Na základě dostupných důkazů panel TEF rozhodl, že univerzita v Kentu poskytuje svým studentům trvale vynikající výuku, učení a výsledky. Je nejvyšší kvality ve Velké Británii.

Podrobnější informace naleznete v prohlášení o zjištění Univerzity v Kentu .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Čtěte více

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Méně