Bsc ve výrobním oddělení

Všeobecné informace

Popis programu

BSc v oddělení výrobního inženýrství

Katedra výrobního inženýrství na univerzitě Atilim nabízí bakalářský titul (B.Sc. MfgE) a Master of Science (M.Sc.) ve výrobním inženýrství. Cílem programu je poskytnout úroveň zkušeností, které studentům umožní vstoupit přímo do pracovních míst v průmyslu nebo absolvovat vysokoškolskou školu . Velikost tříd je malá, aby studenti získali osobní pozornost. Fakulta má Ph.D od některých špičkových inženýrských škol. Pokračují ve výzkumných a inženýrských projektech, které studentům nabízejí řadu příležitostí k účasti na nejmodernější technologii v létě nebo na částečný úvazek během školního roku.

Mise


Oddělení výrobního inženýrství poskytne kvalitní inženýrské vzdělávání, které připraví výrobní inženýry , kteří budou schopni co nejúčinnějším způsobem zabudovat technologie a inženýrskou kreativitu využitím zdrojů, času, peněz a práce, aniž by to bylo v rozporu s environmentálními skutečnostmi. Silná laboratorní součást v učebních osnovách s příležitostmi pro průmyslové stáže a výzkumné zkušenosti poskytne inženýrské dovednosti, které zlepšují pochopení aplikací inženýrských věd a realizaci významu celoživotního učení.

Vidění


Vize katedry je vytvořit národní a mezinárodně známou instituci s vysoce kvalitním výukovým a výzkumným týmem, laboratořemi a výzkumným střediskem.

Pracovní příležitosti

Výrobní inženýři jsou potřební v každém průmyslu, který vyrábí nějaký výrobek. Odvětví, která naši absolventi najala, patří počítače, elektronika, automobilový průmysl, letecký průmysl, chemie a plasty. Většina pracovních míst ve strojírenském průmyslu se nachází ve velkých městech, kde se nachází obrovské koncentrace průmyslových odvětví. Tam je zvláštní potřeba výrobních inženýrů v Turecku.

Oddělení Cíle

Některé oblasti zájmu oddělení výrobního inženýrství jsou definovány níže:

1.Metal Formování
2.Forging
3.Extruze
4.Tyrová / síťová / výkresová tabulka
5.Rolling
6.Incremental formování
7.Čtování
8. Výroba polymerů / kompozitů
9.Keramické materiály a jednovrstvé kovy
10.Materiální charakterizace
11.Tenní / kompresní testy, stanovení křivky průtoku
12. Experimenty při tvorbě plechů, stanovení FLD
13.Vyzkoušejte experimenty
14.Typové testy s více axiálními materiály
15.Materiální charakterizace XRD, skenovací elektronový mikroskop (SEM) a mikrostrukturní analýzy
16. Měření a metrologie
17.Optické měřící systémy (GOM)
18. Počítačově řízené měřicí systémy (CMM)

Poslední aktualizace Říj 2017

Informace o škole

Atilim univerzita byla založena nadace Atilim dne 15. července 1997 sloužit jako založení Univerzity v postavení právnické osoby podle ustanovení zákona č.. 2547 o vytvoření vyšších vzdělávacích zaříz ... Čtěte více

Atilim univerzita byla založena nadace Atilim dne 15. července 1997 sloužit jako založení Univerzity v postavení právnické osoby podle ustanovení zákona č.. 2547 o vytvoření vyšších vzdělávacích zařízeních. Atılım Cílem je vytvořit jednotlivce s možností dosažení a uvedení použít univerzální informace požadované ve věku techniky, - jednotlivci, kteří jsou znalosti a zkušenosti ve svých oborech, které jsou schopné pracovat jako členové týmu, a nebojí se hospodářské soutěže. Kromě toho působí v úzkém vztahu s mezinárodním společenstvím, přičemž je schopna chránit a uchovat umělecké, kulturní a historické hodnoty, citlivě k otázkám životního prostředí, přičemž je dynamická, zvídavý, vědomá si své problémy země.Atılım univerzita se nachází na 250 akrů půdy v İncek jeden z nejnovějších a nejrychleji se rozvíjející rezidenční oblasti Ankara, 20 km od centra města a 7 km od dálnice. Areál obsahuje fakultní budovy, laboratoře, konferenční sály, basketbal a volejbal pole, tělocvična, tenisové kurty, stav hala, plavecký bazén, rekreační oblasti, kde je venkovní aktivity rovněž provádí, kavárny a restaurace. &nbsp Tím, že utrácí své univerzitní dny v ATILIM univerzity získáte: ◦ možnost mít své vysokoškolské vzdělání v cizím jazyce ◦ fyzické a systematické infrastruktury potřebné pro syntézu všech tří základních aspektů, a to "vzdělání ", "výzkumu " a "kultura ", které tvoří "" pojetí univerzitní ◦ vzdělávacích programů na mezinárodních standardů (např.ABET 2000) ◦ Příslušný akademický tým ◦ možnost mít přednášky v malých třídách a tím i aktivní zapojení do procesu učení, ◦ Moderní laboratoře jsou vybaveny nejnovější technologií ◦ možnost komunikovat se členy fakulty na one-to-jeden základ a skutečně vzdělání a diskusní atmosféru podporována řadou společenských aktivit, Méně