Elektrotechnika

Všeobecné informace

Popis programu

Představení

Vysokoškolák titul v oboru elektrotechniky z Universidade Santa Ursula se zaměřuje na trénink všeobecný inženýrů se znalostmi v Power Systems.

Akty (od návrhu až po údržbu) v průmyslových a systémech nebo měřicích zařízení a elektrické ovládání, stejně jako všechny kroky výroby, přenosu, distribuce, použití a zachování energie do tradičních zdrojů, stejně jako alternativní zdroje říkají týká oblasti energetických systémů.

USU nabízí komunitu kvalitní kursu, aktualizované jehož cílem je vytvoření elektrotechniků odpovídala běžné záležitosti a budoucí trh a jejich účast na rozvoji společnosti.

Institucionální hodnoty jsou přítomny v designu průběhu elektrotechniky, která poskytuje komplexní školení zahrnující vědecké, humanistické, hospodářské, finanční a sociální prostředí, spolu se schopností čelit a řešit problémy, aby přizpůsobily a vyvíjet nové technologie a neustále se snaží aktualizace a zlepšování.

Oblasti odbornosti

Po absolvování kurzu elektrotechniky, profesionální získává zvuk teoretickou základnu a komplexní odborné znalosti a aktualizována, který je schopen zajistit dobrou přípravu pro povolání a vysoce tvůrčí schopnosti a adaptace s cílem vyrovnat se se změnami ve společnosti moderní a také mít možnost rozšířit svou řadu možností a léčitelů.

Student elektrotechniky je nabízen humanistický, kritické a reflektivní a schopnost koordinovat informace, komunikovat s lidmi z různých oblastí poznání a interpretovat dynamicky vaši realitu.

Elektrikář USU inženýr bude moci nabídnout řešení nejen z technického hlediska správná, ale také zvážit problém jako celek, včetně politické, hospodářské, sociální, ekologické a kulturní.

Poslední aktualizace Úno 2016

Informace o škole

A USU tem por missão, educar para a liberdade, para autonomia inspirada nos valores cristãos, por meio da formação humana e ética, atenta às realidades e complexidade do mundo atual, enraizada no cari ... Čtěte více

A USU tem por missão, educar para a liberdade, para autonomia inspirada nos valores cristãos, por meio da formação humana e ética, atenta às realidades e complexidade do mundo atual, enraizada no carisma de Santa Ângela, como o lema Serviam (Servirei). Méně