Představení

Vysokoškolák titul v oboru elektrotechniky z Universidade Santa Ursula se zaměřuje na trénink všeobecný inženýrů se znalostmi v Power Systems.

Akty (od návrhu až po údržbu) v průmyslových a systémech nebo měřicích zařízení a elektrické ovládání, stejně jako všechny kroky výroby, přenosu, distribuce, použití a zachování energie do tradičních zdrojů, stejně jako alternativní zdroje říkají týká oblasti energetických systémů.

USU nabízí komunitu kvalitní kursu, aktualizované jehož cílem je vytvoření elektrotechniků odpovídala běžné záležitosti a budoucí trh a jejich účast na rozvoji společnosti.

Institucionální hodnoty jsou přítomny v designu průběhu elektrotechniky, která poskytuje komplexní školení zahrnující vědecké, humanistické, hospodářské, finanční a sociální prostředí, spolu se schopností čelit a řešit problémy, aby přizpůsobily a vyvíjet nové technologie a neustále se snaží aktualizace a zlepšování.

Oblasti odbornosti

Po absolvování kurzu elektrotechniky, profesionální získává zvuk teoretickou základnu a komplexní odborné znalosti a aktualizována, který je schopen zajistit dobrou přípravu pro povolání a vysoce tvůrčí schopnosti a adaptace s cílem vyrovnat se se změnami ve společnosti moderní a také mít možnost rozšířit svou řadu možností a léčitelů.

Student elektrotechniky je nabízen humanistický, kritické a reflektivní a schopnost koordinovat informace, komunikovat s lidmi z různých oblastí poznání a interpretovat dynamicky vaši realitu.

Elektrikář USU inženýr bude moci nabídnout řešení nejen z technického hlediska správná, ale také zvážit problém jako celek, včetně politické, hospodářské, sociální, ekologické a kulturní.

Program se vyučuje na:
  • Portuguese (Brazil)

Zobraz 1 více kurzů z Universidade Santa Úrsula (USU) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
10 semestry
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date