Management BSc (Hons)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Management BSc je vyučován v Kent Business School (KBS). Cílem programu je vyvinout nový druh podnikatelského profesionála pro 21. století, který bude živý jejich společenskou odpovědnost vůči komunitě, pokud jde o potřeby jejich investorů, akcionářů a zaměstnavatelů.

Program rozvíjí vaše vůdčí schopnosti ve vztahu k rozhodování, řešení problémů, týmové práci, vyjednávání a řízení výkonnosti zaměstnanců. Vyrábí absolventy, kteří mohou vykonávat operační manažerské pozice v řadě nejrůznějších organizací, včetně veřejných, soukromých a neziskových, jako odrazový můstek pro pozice vedoucího managementu.

Získáváte dovednosti a znalosti nezbytné pro řízení klíčových oblastí organizací, včetně účetnictví, lidských zdrojů, kvantitativních metod, marketingu, strategie a operací. Rozvíjíte také pochopení role a vzájemného vztahu strategického řízení, řízení lidských zdrojů a řízení operací.

Absolventi managementu BSc oceňují globální výzvy, kterým čelí manažeři, a to jak z provozního, tak ze strategického hlediska, a jsou citliví na potřebu podnikové etiky a společenské odpovědnosti podniků, které jsou nedílnou součástí politiky řízení a praxe.

KBS je top 20 britské obchodní školy pro akademickou výuku, spokojenost studentů a vyhlídky na postgraduální zaměstnání. Poskytujeme přátelské prostředí zaměřené na studenty, které vám pomůže maximálně využít vaše studium.

Náš program Management je také k dispozici jako společný titul s vyznamenáním, například s ekonomikou nebo moderním evropským jazykem.

Máte možnost vzít tento program s rokem v průmyslu. Podrobnosti naleznete v tématu Management with a Year in Industry .

Nezávislé hodnocení

Podnikání, management a marketing v Kentu se umístil na 18. místě v The Guardian University Guide 2017. V Národním průzkumu pro studenty 2016 byl Management Studies v Kentu 9. pro celkovou spokojenost.

Studenti managementu, kteří v roce 2015 absolvovali studium v Kentu, byli nejúspěšnější ve Velké Británii při hledání práce nebo dalšího studia (DLHE).

Výukový rámec excelence

Na základě dostupných důkazů panel TEF rozhodl, že univerzita v Kentu poskytuje svým studentům trvale vynikající výuku, učení a výsledky. Je nejvyšší kvality ve Velké Británii.

Více informací naleznete na Univerzitě v Kentu .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Čtěte více

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Méně