Mezinárodní bakalářské modelování a datová věda pro měnící se svět

Všeobecné informace

Popis programu

Věda o údaji, kybernetická bezpečnost, ekonomické a finanční inženýrství, umělá inteligence, kvantová technologie ... jsou všemi velkými výzvami, s nimiž se společnosti dnes potýkají a které vyžadují nové a ostré dovednosti.

University Paris Seine vyvinula čtyřletý program s vysokým standardem, který splňuje požadavky dnešního měnícího se světa: Mezinárodní bakalářské Y.

Bakalářský kurz se vyučuje výhradně v angličtině, což vytváří pro nové oblasti odborné i pro budoucí kariéru.

Čtyřletý program, který je progresivní, přizpůsobený a otevřený

Základní lekce jsou dominantní během prvních dvou let kurzu, aby se vytvořily pevné vědecké základy. Můžete si také vybrat hlubší moduly pro potápění, které odpovídají vašemu plánu kariéry. Třetí a čtyři roky se zaměřují na moduly, které jsou v souladu s vašimi volbami. Konference a workshopy se dotýkají hlavních současných záležitostí, aby prohloubily znalosti a pochopily svět a jeho složitost.

Projektová práce charakterizuje bakalář. Kurz kladou důraz na proces učení se v praxi a rozvoj softwarových dovedností očekávaných od společností dnes (proaktivní přístup, komunikace a spolupráce, přizpůsobivost a efektivita).

Několik příkladů předmětu oboru

  • Velká data, Otevřená data, Propojená data
  • Strojové učení, hluboké učení, umělá inteligence
  • Inteligentní systémy
  • Cybersecurity, Cryptology

Co to je?

Bakalářský kurz výuky výlučně v angličtině je čtyřletý program, který je progresivní, přizpůsobený a otevřený.

Roky 1 a 2:

Studenti vytvářejí solidní vědecké základy a zvolí moduly "potápění hlubší", které odpovídají jejich plánu kariéry.

Roky 3 a 4:

Zaměřte se na vybrané moduly odpovídající oblasti specializace.

Také:

  • Konference a workshopy o současných otázkách
  • Učí se učit a rozvíjet měkké dovednosti, takže projektová práce hraje hlavní roli v bakalářském programu.

Další studie

Čerstvě absolvovali bakalářské studium, studenti si mohou zvolit zapsání na magisterský titul nebo na strojírenskou školu.

Mezinárodní bakalářský program Ygrec

Mezinárodní bakalářské studium Ygrec kombinuje vysokou náročnou akademickou pedagogiku podobnou jako u "třídních préparatoires" (50%) s alternativní pedagogikou, která řeší výzvy prostřednictvím řešení problémů a řízení projektů (35%), stejně jako čas pro objevování a sdílení (15%).

Bakalář také umožňuje studentům navrhnout jejich učební plán postupně: z 20% během prvního roku na 100% během loňského roku.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Consortium Paris Seine is the result of the July 2013 national law concerning French higher education and research. The aim of this law is to co-ordinate training offers and research strategies of ... Čtěte více

The Consortium Paris Seine is the result of the July 2013 national law concerning French higher education and research. The aim of this law is to co-ordinate training offers and research strategies of higher education institutions in a given territory by pooling resources between universities, schools, and research institutions in order to constitute a major hub of higher education research and innovation. Consortium Paris Seine is one of 26 hubs of this 3 kind in France, and brings together 15 higher education institutions. It has legal status and acts as an incubator of inter-institutional projects. Méně