Oficiální bakalářský titul v oboru designu interiérů

Všeobecné informace

Popis programu

Tento program je vyučován ve španělštině

Oficiální bakalářský titul v interiérovém designu cvičí studenty s pevným základem v základních oblastech navrhování prostorů a definováním vnímavých, fyzikálních a funkčních charakteristik prostředí.

Program je založen na projektovém procesu, kde se kreativita setkává s technikou, aby se efektivně vyřešily různé situace, s ohledem na vztah uživatele s vesmírem na emoční a fyzické úrovni, stejně jako sociální prvky, které ovlivňují životní prostředí, využívají dostupnost a udržitelnost jako návrhové nástroje.

Návrh interiéru: koncepce a návrh vnitřních a venkovních prostorů, přijímaní hodnot, jako je funkčnost, pohodlí, estetika, přístupnost a udržitelnost.

Profesionální profily: Návrháři interiérů vyvíjejí nové stavební a rekonstrukční práce pro domy, obchody, kanceláře a výstavní prostory, které přímo ovlivňují pohodu lidí a zlepšují jejich okolí.

Oficiální bakalářský titul v interiérovém designu nabízí studentům pevnou základnu v interiérovém designu a definuje vnímavou, fyzickou a funkční charakteristiku životního prostředí nejblíže člověku: interiéru a exteriéru.

Akademici prvního ročníku v oboru Interiérového designu se zaměřují na získání základních znalostí v oblasti designu (barvy, kresby), kultury (dějiny umění a designu) a metodiky projektů, které jsou zásadní pro vytvoření základů kompetentní odborníci schopní pracovat v kterékoli z různých oblastí designu.

Druhá ročník akademických pracovníků dále prozkoumá vědomosti, které jsou nezbytné pro konstruktéry produktů, jako jsou reprezentativní nástroje, výrobní materiál a systémová technologie, mimo jiné, které jsou zásadní pro iniciaci studentů do návrhu prostorů.

Akademici třetího a čtvrtého ročníku se zaměřují na specializaci studentů jako odborníků, kteří jsou zodpovědní za analýzu a stávají se součástí soukromého i veřejného prostoru (podniky, kanceláře, kulturní akce, prostory pro volný čas, hotely atd.), Získání nejlepšího možného výkonu zaměřit se na estetiku a různé funkční a společenské prvky, pracující na udržitelnosti a dostupnosti prostorů. Čtvrtý ročník vyvrcholí finálním studijním projektem, který je odrazem školení studentů a profesionálním dopisem o žádosti o zaměstnání.

Tento program byl uznán autonomní vládou Madridu a španělskou národní vládou jako oficiální titul v oboru interiérového designu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Čtěte více

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Méně