Oficiální vysokoškolský titul v oboru grafického designu

Všeobecné informace

Popis programu

Tento program je vyučován ve španělštině

Oficiální bakalářský titul v oboru grafického designu školí studenty, aby byli kreativní profesionálové s technickými a inovativními znalostmi, aby mohli rozvíjet úspěšné projekty pro současný trh. Během posledních dvou let programu budou studenti proškoleni v budoucí profesi, specializující se na oblast svého výběru, s metodologií specifickou pro tuto profesi. Po úspěšném dokončení programu získají studenti oficiální titul.

Grafika: Studenti získají solidní technickou a humanistickou základnu, která jim umožní hluboce porozumět grafickému designu a vedoucím projektům vizuální analýzy a identity, typografického designu, balení a značení a redakční tvorbě pro tištěné a digitální média.

Vizuální komunikace je jedním z pilířů naší kultury a jejích znalostí jedním z hlavních nástrojů pro pochopení současné reality a plánování budoucnosti.

Oficiální vysokoškolský diplom v grafickém designu, který odpovídá vysokoškolskému vzdělání za čtyři roky, profesionálům, schopným koncipovat nové formy komunikace, objevovat roli obrazu v naší společnosti a účinně a inovativně pracovat s hodnotami a myšlenky spolupracujících firem a institucí.

První dva roky oficiálního bakalářského studia v oboru grafického designu představují teoretickou a praktickou základnu a vizuální komunikaci. Během třetího a čtvrtého ročníku se studenti rozhodnou specializovat v následujících oblastech:

  • Oficiální bakalářský titul v oboru grafického designu, komunikace, který odpovídá vysokoškolskému vzdělání: Studenti získají pevný technický a humanistický základ, který jim umožní hluboce porozumět disciplíně grafického designu a vést projekty analýzy a vizuální identity, typografického designu, balení , značení a redakční produkce pro tištěné a digitální média.

  • Oficiální bakalářský titul v oblasti grafického designu, interakce, odpovídající vysokoškolskému vzdělání Titul: Studenti získají solidní teoretickou a humanistickou základnu, která jim umožní hluboce porozumět grafickému designu a charakteristickým rysům digitálního a interaktivního média, konstrukci rozhraní, aplikací pro nové platformy a prostředí, které jsou ponořující, a od malých aplikací až po rozsáhlé interaktivní instalace.

Nezapomeňte, že pro studium oficiálního bakalářského studijního oboru Design není nutné absolvovat zkoušku na přijímací zkoušku (PAU), ale pouze vstupní testy.

Tento program byl uznán autonomní vládou v Madridu a španělskou národní vládou jako oficiální titul v oblasti grafického designu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Čtěte více

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Méně