Read the Official Description

"2 2" Bakalářský program spolupráce

"1 1" Double Master Program


GIME, DUFE má hluboký kooperativní vztah s Varšavskou univerzitou (Polsko). Dvojité studijní programy s podporou obou stran zahrnují bakalářský program "2 2", studenti, kteří se zapojili do tohoto programu, budou studovat v GIME v prvních dvou letech, poté se přesunou do Polska, aby studovali na Varšavské univerzitě za poslední dva roky. Dva bakalářské tituly budou uděleny studentům, kteří úspěšně dokončí tento program; Dalším družstevním programem je "1 1" magisterský program, studenti, kteří se tohoto programu přihlásí, budou studovat v GIME v prvním roce, poté dokončí druhý ročník studia na Varšavské univerzitě.

Klíčové body faktů

  • Termín zahájení: září 2019
  • Délka kurzu:
    • 4 roky (2 roky v Číně a 2 roky v Polsku) pro bakalářský program.
    • 2 roky (1 rok v Číně a 1 rok v Polsku) pro magisterský program.
  • Požadavek na věk: 18 let a starší.

Požadavek na akademický vstup

Úspěšné ukončení vysokoškolského vzdělání (pro bakalářský program); bakalářský titul (pro magisterský program) s dobrými známkami a úplnými přepisy.

Požadavek vstupu angličtiny

IELTS 5.5 (s minimem 5,0 ve všech podskupinách) nebo ekvivalentní.

Vstupní test je požadován Varšavskou univerzitou před tím, než vstoupí do studia v Polsku.

Poplatek za školné a program

35 000 RMB (přibližně 5 400 USD) za každý akademický rok; Kromě 35 000 RMB nebude při studiu v Polsku účtován žádný další školný.


Zavedení Varšavské univerzity

Univerzitní úvod

Varšavská univerzita, založená v roce 1816, je jednou z největších polských univerzit a jednou z nejprestižnějších univerzit v Evropě. Univerzita ve Varšavě patří mezi 3% světových univerzit podle světového žebříčku, jako např. World University Ranking (Higher Education World Ranking), Quaquarelli Symmonds World University Ranking (QS), Akademické hodnocení světových univerzit (ARWU). 17 programů poskytovaných společností UW bylo uvedeno na QS World University Rankings podle předmětu 2018. 15 programů nabízených společností UW bylo uvedeno v Eduniversal Best Masters


Studium ve Varšavě

Varšava je dynamické, živé město Polska, které se nachází v srdci Evropy. Je to kontrastní město, kde se minulé časy neustále mísí s novodobou dobou. Je to město, plné divadel, galerií, kin a další zábavné akce, velmi zelené, s mnoha parky, zahradami a lesy. Město, plné mezinárodních studentů, má skvělou atmosféru ke studiu. Podle QS Best Student Cities 2017 se Varšava umístila na 52. místě mezi nejlepšími městy na světě. Získává velmi vysoké skóre v kategorii cenové dostupnosti - v rámci prvních pět celého indexu - díky kombinaci nízkých životních nákladů a přiměřených školných.

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Dongbei University of Finance & Economics »

Last updated February 13, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 - 4 let
Denní studium
Price
35,000 CNY
35 000 RMB (přibližně 5 400 USD) za každý akademický rok; Kromě 35 000 RMB nebude při studiu v Polsku účtován žádný další školný.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date