Strojírenství: Počítačem podporovaný design

Všeobecné informace

Popis programu

Rozvíjejte analytické dovednosti, dovednosti při řešení problémů a kritické myšlení potřebné pro oblast počítačového inženýrství. Budujte silný základ v počítačové vědě, matematice a grafice související se strojírenstvím.

Technologie neustále hýbe změnami a vylepšeními ve strojírenském průmyslu - a bakalář ve strojírenství se zaměřuje na moderní a tradiční metody, které dnes formovaly toto odvětví. Koncentrace Vaughnova počítačově podporovaného designu v bakalářském studijním programu strojírenství vystavuje studenty moderním technologiím a současnému výzkumu, který je nezbytný pro úspěch v oboru.

S pevným základem porozumění počítačům ve vědě, matematice a grafice ve vztahu ke strojírenství se absolventi posunuli a stali se úspěšnými profesionály v různých rolích. Hledáte kariéru ve strojírenství a počítačovém designu? Vaughn vám pomůže vybudovat analytické dovednosti, řešení problémů a technické dovednosti potřebné k dosažení vaší vysněné kariéry.

Titul strojního inženýrství byl vyvinut se silným zaměřením na připravenost na kariéru, aby poskytoval vzdělávací a budování dovedností příležitosti, které připraví absolventy na role ve svých oborech po ukončení studia.

Je to obor, který vás zajímá? Když se budete věnovat programu strojírenství pro počítačově podporované navrhování (CAD), budete vystaveni základům inženýrství, zdůrazňujícím 3D grafiku pomocí počítačově podporované trojrozměrné interaktivní aplikace (CATIA) a pevné hrany pro návrh a analýzu konstrukcí. Dovednosti a znalosti, které se naučíte v těchto kurzech, se vztahují na kariéru a role v reálném životě v inženýrství podporovaném počítačem.

Moderní dovednosti získané během studia strojírenství pomohly mnoha absolventům Vaughnu dosáhnout úspěšné kariéry v strojírenství. Vaše schopnost navrhovat komponenty nebo procesy mechanického systému a vést tým při vývoji nových technologií vás povede k budoucí kariéře ve strojírenství.

Absolventi bakalářského studijního programu strojírenství se zaměřením na technologii počítačového navrhování se stali úspěšnými konstruktéry, inženýry výroby a dalšími specialisty v různých oborech souvisejícími s počítačovým designem. Rozsáhlá síť společnosti Vaughn umožnila studentům absolvovat jak stáže, tak zaměstnání na plný úvazek před a po ukončení studia.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At Vaughn College, we provide a dynamic learning environment built on our aeronautical heritage that inspires a diverse and committed community of students to succeed as leaders in the industries we s ... Čtěte více

At Vaughn College, we provide a dynamic learning environment built on our aeronautical heritage that inspires a diverse and committed community of students to succeed as leaders in the industries we serve. Méně