Studie bydlení - BSc (Hons) / Diplom / HNC

Cardiff Metropolitan University

Popis programu

Read the Official Description

Studie bydlení - BSc (Hons) / Diplom / HNC

Cardiff Metropolitan University

Přehled kurzu

Prostřednictvím konzultací s charterovým institutem bydlení (CIH), studenty a zaměstnavateli byly bakalářské kurzy v Cardiff Met navrženy tak, aby odrážely požadavky odvětví a zajistily, že naši absolventi jsou vybaveni odpovídajícími znalostmi a odbornými dovednostmi, tržiště. Profesní kvalifikace je plně obsažena v programech Studie bytové výstavby.

Studenti na plný úvazek mají možnost absolvovat modul pro umístění v praxi, který po úspěšném absolvování, jako součást studijního programu, opravňuje k plnému Chartered členství Chartered Institute of Housing (CMCIH)

Programy se řídí specifikací CIH Professional 2014 a zahrnují čtyři témata:

 • Kontext bydlení
 • Poskytování služeb bydlení
 • Bydlení jako podnikání
 • Etika a odborné dovednosti

Programy jsou nabízeny na plný a částečný úvazek a také umožňují studentům sledovat zájem o práci s ohroženými dospělými prostřednictvím specializovaných podpůrných modulů pro bydlení. Úplné pokyny a rady budou poskytnuty studentům, kteří chtějí tak učinit.

Učení se

Programy kladou velký důraz na kvalitu výuky a význam studijního zkušenosti zaměřeného na studenty. V průběhu svého kurzu jsou studenti povzbuzováni, aby rozvíjeli důvěru a dovednosti, aby byli stále více nezávislí studenti. Kurzy jsou dodávány týmem, který se skládá z akademických pracovníků, kteří všichni pocházejí z praxe, kteří zajišťují, že výuka je relevantní pro potřeby současné a budoucí praxe. Pracovníci přispívají jako hostující lektoři k mnoha modulům a zajišťují, aby výuka odrážela současnou praxi v oblasti bydlení. Všichni studenti denní studium na vysoké škole mají možnost absolvovat modul pro umístění v praxi, který jim umožní získávat praktické zkušenosti a získat kvalifikaci k odborné kvalifikaci vedle své akademické kvalifikace. Studentům jsou také poskytovány příležitosti k studijním návštěvám a přístupu k mezinárodním mobilitám, stejně jako k odborným konferencím a seminářům.

Posouzení

Hodnocení je zajímavé a rozmanité. Modul pro umístění v praxi představuje hodnocení založené na praxi a studenti mají mnoho příležitostí uplatnit své znalosti a dovednosti na případové studie, které vycházejí z aktuálních otázek praxe. Další hodnocení zahrnují tradiční eseje a zkoušky, stejně jako zprávy, výzkum, projekty a rozvoj portfolia. Studenti také rozvíjejí profesní dovednosti, které zvyšují jejich zaměstnatelnost a umožňují jim prokázat své kompetence jako odborníci v oblasti bydlení.

Zaměstnatelnost

Bydlení na úrovni místních, regionálních a celostátních orgánů nadále roste. V důsledku toho se zaměstnavatelé v oblasti bydlení rozšiřují a diverzifikují do partnerství a regenerace komunity, což vytváří velký pracovní potenciál jak na poskytování služeb, tak na strategické úrovni. Pracovníci v oblasti bydlení jsou zapojeni do mnoha různých činností a mají mnoho pracovních oblastí, včetně:

 • Správa bydlení
 • Strategie bydlení
 • Regenerace
 • Vývoj a správa aktiv
 • Opravy a údržba
 • Péče o zákazníky
 • Finance, HR a IT
 • Podporované bydlení
 • Komunitní rozvoj
 • Trvalá udržitelnost a podpora nájemného
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace January 11, 2019
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
12,000 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Cardiff, Wales
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Cardiff, Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu